Vikas Guppta ساختمان مهر و موم شده و پس از یک اقامت تست مثبت برای COVID-19

Vikas Guppta ساختمان مهر و موم شده و پس از یک اقامت تست مثبت برای COVID-19 – سرگرمی

منتشر شده: مه 27, 2020, 12:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر تلویزیون و تهیه کننده Vikas Guppta ساختمان شده و پس از یک اقامت آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Vikas Guppta

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Vikas Guppta

بازیگر تلویزیون و تهیه کننده Vikas Guppta ساختمان در Malad بمبئی مهر و موم شده و به عنوان یک ساکن آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

تایید این خبر در گفتوگو با SpotBoyE, Guppta اظهار داشت: “این بار مشکل برای همه است. ما نیاز به دقت و توجه است. وضعیت به مراتب بدتر از آن را به تصویر کشیده است. وجود دارد نه به اندازه کافی تخت در بیمارستان و نه به اندازه کافی مرگ تخت در محل استراحت. این است که این وضعیت. من فقط درخواست هر کس به در نظر گرفتن این مطلب به طور جدی نسبت به شغل خود و یا امتحانات برخی از روابط است.”

ساختمان مهر و موم شده بود در روز شنبه, مارس 23 و همه ساکنان خواسته شد به مناسب و اقدامات ایمنی. به تازگی فیلمساز Karan Johar نیز گرفته شده به خود را Instagram حساب اعلام کند که دو نفر از کارکنان خود را به اعضای دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او همچنین اظهار داشت که آنها خواهد بود با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

حتی فیلمساز بونی کاپور در خانه کمک آزمایش مثبت بود برای COVID-19 چند روز به عقب. برخی از بازیگران دیگر که ساختمان مهر و موم شد با توجه به ساکنان در حال آزمایش مثبت هستند Sonalika جوشی و Shivin نری.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de