Vijender Singh حذفی برنامه ریزی برای COVID-19

Vijender Singh حذفی برنامه ریزی برای COVID-19 – ورزشی

به روز شده: مارس 22, 2020, 07:12 IST | Ashwin Ferro | بمبئی

هند قهرمان بوکسور Vijender Singh است بحث در مورد امکان یک نرم افزار کشمکش در دهلی نو در اطراف پایان سال

Vijender Singh

Vijender Singh

این جهان نامشخص تا آنجا که از سر گیری فعالیت های ورزشی نگران است اما هند ستاره بوکسور Vijender Singh گفته است که وجود دارد می تواند برخی از توسعه مثبت از اردوگاه خود نسبت به پایان سال.

“من شده اند در تماس با مربی Lee [ریش] در منچستر [بریتانیا] و من مروج رتبه بالا [در ایالات متحده]. ما مورد بحث است که آن را تقریبا غیر ممکن است به فکر می کنم از هر گونه رویدادهای تجاری در ایالات متحده و یا بریتانیا با توجه به تأثیر شدید این بیماری همه گیر وجود دارد. اما یک حرفه ای مبارزه در هند می تواند یک احتمال است. به جای من تیم و سفر به یک مقصد که ممکن است نا امن ما فکر می کنم بهتر است به پرواز در من حریف و تیم خود را در اینجا. اگر دولت دهلی نو موافقت و اگر ما پیدا کردن حامیان مالی یک طرفدار مبارزه از شش یا هفت دور ممکن است نسبت به پایان سال” Vijender, 34 گفت: اواسط روز از خانه آبا و اجدادی خود در هاریانا را Kaluwas روستا در بیوانی منطقه. 2008 بازی های المپیک پکن مدال برنز برنده بوکسور و خانواده اش در سفر به هاریانا در چهارشنبه شب پس از گذراندن نزدیک به دو ماه در مستند خود را در دهلی نو به خانه. “این یک تغییر طراوت را به پشت در من ایجاد کرد. همه چیز بسیار مسالمت آمیز در اینجا. من مطمئن هستم که من و بچه ها را نیز احساس بسیار آرامش بیشتر در حال حاضر اضافه شده” شماره 1 سابق جهان میان باکسر.

در حالی که دهلی نو (11,000-plus) مانند بمبئی (24,000-plus) دیده است انفجار COVID-19 موارد هاریانا (کمتر از 1000) است نه بیش از حد به شدت آسیب دیده و Kaluwas صفر موارد است.

“من شنیده ام که دو مورد در برخی دیگر از نقاط بیوانی اما هر دو بهبود یافته اند در حال حاضر. وجود دارد هیچ مورد در من ایجاد کرد. این محل بهتر است برای من به عنوان من می توانید آزادانه تر در اینجا” اضافه شده Vijender که دارای 100 درصد حرفه ای ضبط (12 برنده 12).

2010 بازی های آسیایی مدال طلا-برنده مبارزه دو از 12 pro دعوا در دهلی نو. در ماه جولای سال 2016 را مورد ضرب و شتم استرالیا روحانی امید را به نفع خود خالی WBO آسیا و اقیانوسیه فوق العاده میان عنوان. همان سال او در دسامبر زدم تانزانیا فرانسیس Cheka به حفظ WBO کمربند. و هر چند هر دو دوره در Thyagaraj مجموعه ورزشی بودند فروش-outs, Vijender باز است به این واقعیت است که وجود دارد ممکن است بدون تماشاگر در ورزشگاه این زمان. “ما نمی دانیم که چگونه همه چیز را از تابه خارج در آینده نزدیک. اگر وجود دارد هیچ واکسن و سپس جمعیت را باید دور نگه داشته شده و برای ایمنی خود را. برای ما ورزشکاران اگر همه این تست لازم است انجام شود من هیچ دلیلی برای ترس. تا آنجا که اجتماعی سوريه نگران است به هر حال در بوکس وجود دارد تنها سه نفر در حلقه در همه زمان ها با داور ایستاده در یک فاصله. و به عنوان برای حریف من, من می توانم نگه داشتن او در یک فاصله با مشت” به این نتیجه رسیدند سابق مسابقات قهرمانی جهان مدال.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im