Vijender Singh: بوکس حرفه ای ساخته شده است Vikas کریشن سخت تر

Vijender Singh: بوکس حرفه ای ساخته شده است Vikas کریشن سخت تر – ورزشی

به روز شده: May 11, 2020, 07:38 IST | Ashwin Ferro | بمبئی

حرفه ای بوکس قهرمان Vijender Singh تحسین کریشن که با هجوم به 69kg نهایی آسیا مقدماتی المپیک در اردن روز سه شنبه اخیرا روشن از نرم افزار مدار به کار جهان است.

India’s Vikas Krishan (left) punches Kazakhstan's Ablaikhan Zhussupov in the semi-finals of the Asian Olympics Qualifiers in Jordan yesterday. Pic/IOA

India’s Vikas کریشن (سمت چپ) مشت قزاقستان Ablaikhan Zhussupov در نیمه نهایی از بازی های المپیک مسابقات انتخابی در اردن دیروز. عکس/IOA

تقریبا با هر کس صحبت کردن تا شانس Amit Panghal (52kg) برنده یک مدال المپیک بعد از این سال دیگر بوکسور شده است به آرامی اما مطمئنا بالا رفتن از صفوف برای رسیدن به المپیک است تریبون بیش از حد.

در روز سه شنبه, Vikas کریشن (69kg) خراشیده قهرمانی جهان مدال برنز Ablaikhan Zhussupov از Kazhakhstan 3-2 در نیمه نهایی آسیایی مقدماتی المپیک در اردن. او را به صورت محلی lad, Eishaih حسین در فینال امروز.

جالب, Vikas تبدیل حرفه ای پس از برنده شدن طلا در سال 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع در استرالیا. او صرف یک سال در ایالات متحده که در آن او سخت و برنده دو دوره برای 2-0 نرم افزار ضبط. هند موفق ترین قهرمان بوکس حرفه ای Vijender Singh (12-0 حرفه ای ضبط) معتقد است که rigors از حرفه ای های دنیا را ساخته اند Vikas خیلی بهتر جنگنده. “در بوکس حرفه ای شما را در خود, که کاملا بر خلاف بوکس آماتور که در آن شما باید مربیان, مربیان دستیار مربیان و هم تیمی های اطراف شما در همه زمان ها. Vikas در امریکا برای خودش کار کرده است و بسیار سخت وجود دارد. او در تماس با من در این دوره و ما در مورد بازگشت خود را به کار برابر به عنوان این است که در بازی های المپیک سال است. او دست خود را با هدف کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو. در حال حاضر من مطمئن هستم که او می خواهد برای طلا فردا” گفت: Vijender هند اولین و تنها بازی های المپیک مدال برنده بوکسور مرد (برنز در پکن 2008) که صرف بخشی بهتر از چند سال گذشته در منچستر, انگلستان گسترش خود نرم افزار حرفه ای.

“دور ماندن از خانواده و دوستان خود در یک کشور خارجی دشوار است. من احساس تنهایی بسیاری از زمان. و طرفدار حملات حتی سخت تر با مدت زمان طولانی تر [شش تا 12 دور در مقایسه با سه در بوکس آماتور] و بسیار کوچکتر دستکش با کمتر بالشتک که بدان معنی است که بیشتر درد از بدن ، آن را نیز دشوار است به تغییر از نرم افزار به بوکس آماتور به دلیل بوکس آماتور سریع است به عنوان هر پانچ می شود به شما امتیاز در حالی که در بوکس حرفه ای, شما می توانید شروع به آرامی و پس از آن انتخاب کنید تا به سرعت بعد. اما ویکاس به مقابله خوب” اضافه شده Vijender a 2009 قهرمانی جهان مدال برنز.

Vijender SinghVijender Singh

Vikas, 28, که واجد شرایط برای توکیو بازی پس از برنده شدن خود در یک چهارم نهایی جلسه در اردن دو روز پیش دچار قطع فقط زیر خود را در سمت چپ خط ابرو و این آسیب ممکن است چیزهایی را دشوار برای او در امروز نهایی اما Vijender باقی مانده مبارز. “من رنج می برد انگشت شست و انگشت شکسته در سال 2010 در بازی های آسیایی مدال طلا مسابقه [در برابر ازبکستان Abbos Atoev] بنابراین من می دانم که صدمات می تواند بی رحمانه است. اما من نیز می دانم که Vikas دارای یک قلب بزرگ است و او از بوکس حرفه ای به کار مدار برای اثبات یک نقطه. من می دانم که چگونه به شدت او می خواهد که در المپیک مدال و من مطمئن هستم که او متوجه می شود که این نهایی یک گام بزرگ در این جهت” اضافه سابق جهان شماره 1 میان (75 کیلوگرم) قهرمان بوکس.

در ضمن قهرمانی جهان به مدال نقره Panghal خود را از دست داد در مرحله نیمه نهایی در جلسه روز سه شنبه به Jianguan هو از چین در یک تقسیم 3-2 تصمیم گیری است. اما این تنها یک انحراف احساس, Vijender.

“مهم ترین چیز این است که برای واجد شرایط برای توکیو و Amit به دست آورده است به طوری که او می تواند زمان خود را در حال حاضر و با تمرکز بر آماده سازی برای بازی های المپیک است. هر دو Vikas و Amit بسیار صمیمی و زحمتکش بوکسورهای. برای من آنها هند مدعی بالا برای مدال المپیک توکیو در سال 2020” Vijender امضا کردن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im