Vijayendra Kumeria واکنش نشان می دهد به Naagin 4 shutdown; می گوید او انتظار این

Vijayendra Kumeria واکنش نشان می دهد به Naagin 4 shutdown; می گوید او انتظار این – سرگرمی

به روز شده: مه 27, 2020, 15:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Coronavirus مستند تا به حال تاثیر عظیم در صنعت فیلم و تلویزیون با شاخه های در حال تعلیق را نشان می دهد و در حال کنسرو شده. Naagin 4 یکی از تلویزیون نشان می دهد که کاهش یافته طعمه به این.

Vijayendra Kumeria

Vijayendra Kumeria

Ekta کاپور Naagin تلویزیون نشان می دهد حق رای دادن تا به حال طرفداران بی شماری را در سراسر تمام فصول. اما اکنون گزارش ها نشان می دهد که صابون در حال حاضر در فصل چهارم آن ممکن است از رفتن به خاموش شدن majorly به دلیل COVID-19 مستند.

یکی از بازیگران اعضای Vijayendra Kumeria گفت Pinkvilla در مصاحبه با “آنچه من شنیده ام این است که ما سرشماري خواهد بود تا نشان دهد پس از مستند اما ما تیراندازی خواهد بود پایان. اما من نمی دانم در مورد فصل 5 نشده است.”

این بازیگر در ادامه گفت: “من می دانم که این اتفاق می افتد در صنعت, بنابراین من انتظار داشتم که این اتفاق می افتد با توجه به این واقعیت است که آن اتفاق افتاده است با بسیاری از نشان می دهد, بنابراین من خوب هستم که امیدوارم چیزی خواهد آمد.”

نیز وجود دارد buzz که Rashami دسای خواسته شده بود برای ترک Naagin 4. این اتفاق افتاده است چرا که به گفته سازندگان شخصیت او متناسب نیست و در نسخه های بعدی نشان می دهد که یک کل جدید بازیگران.

Naagin است supernatural فانتزی, هیجان انگیز, مجموعه تلویزیونی تولید شده توسط Ekta کاپور. بازیگران این شکل تغییر مار زنانی که در هر فصل مبارزه با شر و حفظ قدرتمند ‘naagmani’ ایمن از شر است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>