Vijay Deverakonda برد تومان 40 لاخ از طریق فن کمک های مالی

Vijay Deverakonda برد تومان 40 لاخ از طریق فن کمک های مالی – سرگرمی

انتشار: May 27, 2020, 15:49 IST | سرپرستان | حیدرآباد

در حالی که او قبلا برنامه ریزی شده برای کمک به 2000 خانواده Vijay Deverakonda در حال حاضر امیدوار است برای کمک به بیش از 4000 خانواده.

Vijay Deverakonda. File pic

Vijay Deverakonda. فایل عکس

Telugu سوپراستار Vijay Deverakonda را مطرح کرده است بیش از 40 تومان لاخ خود را از طریق طبقه متوسط صندوق و می گوید که او “تنظیم مجدد” هدف خود را از موسسه خیریه آنچه با چنین کمک مالی سخاوتمندانه در آینده از طرفداران. در حالی که او قبلا برنامه ریزی شده برای کمک به 2000 خانواده ویجی در حال حاضر امیدوار است برای کمک به بیش از 4000 خانواده.

این “آرجون Reddy” ستاره به توییتر گرفت که در آن او به یک صفحه گسترده نمایش مقدار از کمک مالی است که و چگونه بسیاری از خانواده ها شده کمک کرده است. در کنار صفحه گسترده این بازیگر همچنین گذراند عاطفی با تشکر از شما توجه داشته باشید.

“امروز آنچه که من دیدم جادویی بود. توده مراقبت جرم عشق, جرم و سخاوت. هر یک از شما این خانم کلاس صندوق و موفقیت آن به شما تعلق دارد. من قول می دهم من به شما اجازه نمی کردن ما رسیدن به هر و هر کس که می رسد به ما و ما باید همه خوشحال لذت ببرید لبخند که درخشش در ما. در یک روز شما ساخته شده است 25 lakhs به 40+ lakhs. ما با هم در حال حاضر تنظیم مجدد هدف ما از سال 2000+ خانواده به 4000+ خانواده. امروز تیم ما بود 4 فردا ما آن را 34 بنابراین ما می تواند رسیدن به مردم بیشتر سریع تر است.”

“در زیر یک به روز رسانی از روز 1 وسیع اعداد. هر روز ساعت 9 شب ما با شما به اشتراک گذاشتن یک sautés به روز رسانی بنابراین ما می توانیم شاهد تاثیر از آنچه که همه ما را با هم انجام می دهند. #TDF #MCF. توجه داشته باشید – خانواده ها تامین می شود امروز اجرا درخواهد شد ما جلسه آموزش و 11 صبح-12 ظهر بسته شدن فروشگاه. ما یک پرش در خانواده های رسیده از فردا است.”

Vijay همچنین یک صدای جیر جیر از یک فرد که اهدا تومان 1 لاخ به Deverakonda پایه و اساس است.

این بازیگر در پاسخ گفت: “عزیزم 100+ خانواده ها خواهد رسید با حمایت شما به #MCF. Bigg hugg”

روز یکشنبه Vijay را به رسانه های اجتماعی را به دو اطلاعیه مهم.

او نوشت: “هیچ یک از ما برای این آماده شده. اما ما مبارزان. ما باید این زنده ماندن و بیرون آمدن از آن قوی است. این چیزی که به من ضربه سخت به عنوان به خوبی, اما من در حال حاضر اینجا. من اینجا هستم تا با من, باور نکردنی تیم است که می گوید: هرگز به هیچ یک مبارزه است و ما خوشحال به اعلام Rs 1.30 cr صندوق برای کمک به عنوان بسیاری از ما می توانید. همه ما نیاز داریم این است که برخی از عشق و محبت و پشتیبانی و من ارسال شما همه عشق و قدرت است.”

او حتی نوشته شده در 11 دقیقه ویدئو کلیپ که در آن بازیگر مطمئن است که او را با ارائه فرصت های شغلی و مراقبت از نیازهای فوری مانند مواد غذایی و دارو از طریق خود بنیاد است.

او همچنین اضافه کرد که او را به مراقبت از نیازهای فوری بیش از 2000 خانواده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de