Vijay Deverakonda و Ananya Panday حزب تمام شب آنها به عنوان کامل اولین برنامه از خود فیلم!

Vijay Deverakonda و Ananya Panday حزب تمام شب آنها به عنوان کامل اولین برنامه از خود فیلم! – سرگرمی

انتشار: Mar 09, 2020, 14:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Vijay Deverakonda و Ananya Panday که باید تکمیل اولین برنامه خود فیلم پس از تیراندازی به مدت 40 روز در بمبئی partied تمام شب به اجازه جنون غرق در!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Charmme Kaur

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Charmme Kaur

Vijay Deverakonda و Ananya Panday که باید تکمیل اولین برنامه خود فیلم پس از تیراندازی به مدت 40 روز در بمبئی partied تمام شب به اجازه جنون غرق در! اجازه دهید بحث در مورد فیلم اول آن ارائه خواهد شد و تولید شده توسط Karan Johar که در حال حاضر به دست آمده تعداد زیادی از علاقه در فیلم بر اساس خارج از صنعت بالیوود بیش از حد. او که با Baahubali فیلم 2.0 و قاضی حمله به عنوان به خوبی. و در حال حاضر این به نظر می رسد گام دیگری برای قلمه از Dharma Productions برای ایجاد یک فن-پایه در میان پان هند مخاطبان است.

صحبت کردن در مورد ویجی و Ananya خود را جفت به نظر می رسد تازه و جالب است. Vijay شد یک نام محبوب در طول انتشار کبیر سینگ به عنوان آن را بازسازی خود فیلمهای Arjun ردی و بعد, عزیز, دوستان داشتن رابطه جنسی, بود موفقیت انتقادی و تجاری بیش از حد. Ananya در حال حاضر تحویل دو بازدید متوالی در قالب دانشجوی سال 2 و Pati Patni Aur Woh.

این فیلم که آزادی در زبان های متعدد است و کارگردانی شده توسط Puri Jagannadh و آزمایشی جنگنده با عنوان, اما هیچ تایید شده است در همان. و در حال حاضر گرفتن به او Instagram account, بازیگر و تهیه کننده Charmme Kaur مشترک برخی از تصاویر که نشان داد چقدر سرگرم کننده کل تیم بود و پس از پیچیدن در اول برنامه.

نگاهی به:

قبل از اینکه ما می بینیم Ananya را جفت شدن با Vijay او دیده می شود در بسیاری از فیلم های دیگر که شامل امثال Saif Ali Khan, Deepika Padukone و Siddhant Chaturvedi. Vijay از سوی دیگر فقط به حال معروف جهان در روز ولنتاین!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im