از طرف دیگر

از طرف دیگر – اخبار

به روز شده: Jun 26, 2020, 04:18 IST | روزالین D’mello | بمبئی

به عنوان جهان تلاش می کند برای پیدا کردن یاطاقان های خود را در یک پست-همه گیر جهان, من فکر می کنم کسانی که در برخورد با استرس یا خشونت داخلی زندگی و جدا کردن حقیقت از داستان در خبر از آمدن به خانه

Safoora Zargar, a pregnant woman and a student of Jamia Millia University, was arrested in April in relation to the riots in Delhi in February. FILE PIC

عمروعاص Zargar, یک زن باردار و یک دانش آموز از جامع Millia دانشگاه دستگیر شد و در ماه آوریل در رابطه با شورش در دهلی نو در ماه فوریه است. فایل عکس

picآن disorienting به ظهور مجدد پس از داشتن شده است در خود به انزوا برای 14 روز طول دهانه است که افق ما محدود بود به تاکستان-سامانه هیل در حیاط خلوت ما بالای نهفته است که کمی کلیسا اختصاص داده شده به سنت یاکوب. به جز برای یک بعد از ظهر زمانی که ما تا به حال سرگردان را از طریق شراب و نشسته خودمان را در یک نقطه از جایی که ما می تواند نگاه اجمالی شهر Tramin و همسایه Kalterer ببینید ما تا به حال مسئولانه محدود خودمان را در داخل خانه تا پایان.

روز ما میله میله به ما را ترک کوچک اما دنج آپارتمان اجاره ای در Ferienhof Franzelin خانه رعیتی من دیدم برای اولین بار در این تابستان یک پچ اسطوخودوس در تمام گل. من نگاه کردن به دره مانند یک بازدید کننده به رشته کوه های آلپ. وجود دارد به تازگی تجربه guiltlessly ساکن در خارج از منزل بود که disorienting. ما در زمان ما در زمان بارگیری خودرو و شگفت زده در هر چیزی که کمی ما شاهد ما در سه دقیقه درایو صفحه اصلی. آن را هیجان انگیز بود. ما به سرانجام رسید که در آن ما را به معنای شد.

ما صرف بقیه روز نامید ما چمدان آماده خودمان را به حل و فصل در. بعد از شام ما رفت و برای یک پیاده روی طولانی است. ما به وضوح خوش شانس بود در زمانی که همه چیز از بازگشت به آنچه که آنها قبل از این کشور برای اولین بار در اروپا برای رفتن به کامل مستند. ما راه می رفت از طریق باغ های انگور و سیب زمینه و متوجه شدم در طول راه این بود که طولانی ترین کشش ما راه می رفت تا در ماه. در دهلی نو ما حرکات به ندرت فراتر از آپارتمان ما و بازار محلی که در آن ما می خواهم برای پر کردن بطری در شیر سردکن. روز بعد, بعد از ناهار, ما مجموعه ای را به خوردن بستنی و شنا و پیاده روی. ما تا به حال ما اولین رستوران ناهار خوری تجربه از فوریه. چه کسی می توانست تصور ما همیشه می خواهم این فرصت را به تجربه غذا خوردن به تازگی. آن را قطعا احساس مانند یک.

هر کسی بپرسید حدود سه ماه است که به اینجا مراجعه کننده به عنوان “Coronavirus-زمان” و شما در حال استقبال با همان نگاه آسیب دیده. اما البته در سراسر جهان بودند ضربه سخت ترین, صرف نظر از توسعه و یا جهان سوم وضعیت کشور است.

در عم وجود دارد روشن سنبله در حوادث سوء استفاده های داخلی آن را به عنوان بازگشت به خانه در هند. وقتی که من شنیدن مادران, آیا همراه و یا تنها از صحبت در مورد سطح multi-tasking آنها تا به حال به شرکت در من احساس امداد در بودن کودک است. بین مراقبت از نوزاد به مدرسه در منزل بیشتر رشد کودک به مدیریت خود حجم کار و تلاش برای حفظ سلامت عقل را از طریق آن تمام آن را آسان به لغزش به ناامیدی. بنابراین بسیاری از آن گردید.

من تعجب اگر هر یک از حساب های خود را همیشه خواهد بود بیان; اگر یک روز ما ممکن است قادر به دسترسی به خلاصه ای از تمام رنج خانوادگی? رسانه ها را به انتخاب کنید تا در روند مورد مردم آسایش-پخت نان یا وسواس ساخت Dalgona قهوه, اما من هنوز به عنوان خوانده شده در مورد تاثیر بسیار زیاد این مستند تا به حال در قلمرو خانه است. چگونه در hetero-هنجاری روابط پیدا کردن تعادل? و کسانی که غیر hetero-normatively همراه چه بود زندگی مانند آنها ؟ و یا برای کسانی که تنها هستید ؟

بسیاری از دوستان من که مقابله با افسردگی برای سال یافت می شود این زمان را بیشتر تثبیت دلیل آن نبود آلوده با معمول ملالت از انتظارات اجتماعی. برخی از آنها در واقع نگران بازگشت به حالت عادی. من تعجب می کنم در مورد تمام این جزئیات کوچک است که در نظر گرفته نمی مسائل از اهمیت ملی است. چه حقایق بنیادی ممکن است آنها آشکار در مورد چگونه ما عمل به عنوان یک جامعه در طول همه گیر و همچنین به عنوان بی سابقه روانی طبیعت تاثیر آن.

در میان سخت ترین جنبه های من ‘جدید’ زندگی است که مربوط به هشدار دهنده ماهیت خبری که من از بازگشت به خانه. زمانی که من وجود دارد در دهلی نو آن را آسان تر برای تعیین حقیقت از داستان. در حال حاضر که من دور هستم و بیشتر به شدت وابسته به روزنامه ها به اطلاع من در مورد شرایط حاضر آن را سخت تر به تفاوت. برخی از سرفصل احساس تکان دهنده پوچ. اخبار در مورد فعالان سیاسی که توسط دولت برگزار شد و در اتهامات کاذب در حالی که واقعی جنایتکاران به معاف از مالیات باقی مانده است ناراحت کننده باشد.

فقدان هر نوع اطلاع رهبری قادر به راهبری کشور از طریق بحران انسانی است enraging. هرگز قبل از در من زندگی می کردند حافظه است, سرکوبگر از پدرسالارانه حکومت بیشتر شده است vaingloriously بر روی صفحه نمایش. جمعی کوری نسبت به ارتباط عمیق بین جناح راست بنیادگرایی و مردسالاری چیزی است که من قادر به درک عمق.

هرگز قبل از آن بیشتر شده است به ما میده ضروری از شهروندان تقاضا بهتر است. آن را احساس می کند مانند دموکراسی ما گریه برای پشتیبانی از حیات است اما قادر به پیدا کردن یک تخت با یک دستگاه تنفس مصنوعی. ما هنوز هم باید از این قدرت برای جلوگیری از مجموع آن سقوط به اغماء دولت است. هر عمل از مقاومت بازیابی سطح اکسیژن در خون خود را. ما یک وظیفه اخلاقی برای زنده نگه داشتن آن.

تعمق در زندگی و زمان Everywoman, روزالین D’Mello معتبر هنر منتقد و نویسنده از یک کتاب, من عاشق. او توییتهای @RosaParx
ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK