ویدیوت جموال لوبیا ها را روی قرار گرفتن در یک رابطه و اینکه چگونه واقعاً از ‘این دختر’ خوشش می آورد، ریخته است.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Vidyut Jammwal

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام / Vidyut Jammwal

ویدیوت جموال همواره در مورد رژیم بهداشتی، تناسب اندام و چابکی که با آن شیرین کاری هایی را بر روی صفحه نمایش انجام می دهد، صحبت کرده است. این بازیگر برای اولین بار در مورد زندگی شخصی اش صحبت کرده و اعتراف کرده است که تازه شروع به دیدن کسی کرده است. وحی در برنامه چت خودش، ایکس راید اتفاق افتاد.

مهمان The guest in the house در خانه مایکل جای وایت بود و این طور توصیف کرد- ‘اولین بازیگر آمریکایی آفریقایی تبار که در نقش یک ابرقهرمان – تخم ریزی بازی کرد و همچنین نقش شخصیت های نمادین مانند مایک تایسون و فرقه کلاسیک آمریکایی blaxploitation فیلم کمدی دینامیت سیاه را بازی کرده است.

جموال که با او صحبت می کرد اظهار داشت: «من تازه شروع به دیدن این دختر کرده ام. به هر حال، تو اولين کسي هستي که دارم بهش ميگم. من تازه شروع کردم به ديدن يکي من واقعا این دختر را دوست دارم و قبل از اینکه شما از طریق منابع دیگر با هم آشنا شوند، فکر می کنم مایکل الهام بخش من برای گفتن آن بوده است.”

وی افزود: چگونه کسی را پیدا می کنید که شما را برای کسی که در واقع هستید می بیند؟ که بازیگر به آن پاسخ داد: حق با شماست. پیدا کردن کسی که شما را به دست می دهد دشوار است.»

ویدیوت در ادامه گفت: «من قرار نیست این کار را درست انجام دهم؟ خيلي خب، ميتوني ويرايشش کني” این بازیگر آخرین بار در خدا حافظ دیده شد که در دیزنی پلاس هاتستار جریان داشت و سازندگان هم اکنون برای دنباله دار شدن آماده می شوند.

این بازیگر اولین بازی بالیوود خود را با زور در سال ۲۰۱۱ انجام داد و در ادامه به بخشی از فرنچایز کماندو و بادشاهو تبدیل شد.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: Vidyut Jammwal مقایسه نپوتیسم به ‘گدا ضربه زدن در پنجره ماشین’: خارجی ها اغلب نامرئی در نظر گرفته

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار