Vidya Balan دوباره می آید تا با یکی دیگر از جالب تصویری همراه با Tumhari سولو costar Manav کال

Vidya Balan دوباره می آید تا با یکی دیگر از جالب تصویری همراه با Tumhari سولو costar Manav کال – سرگرمی

به روز شده: مه 26, 2020, 13:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Vidya Balan, نوشته شده جالب تصویری همراه با سابق خود را Tumhari سولو costar Manav کال.

Pic courtesy/Vidya Balan's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/ویدیا بالان را Instagram account

با مستند 4.0 ما نه چپ با بیش از حد بسیاری از گزینه های و خانه ما دستگیری حماسه همچنان ادامه دارد. در ضمن گسترش COVID-19 به نظر می رسد بی پایان که هر روز موارد در حال افزایش در نرخ هشدار دهنده. در میان همه این رسانه های اجتماعی ما واقعا بهترین دوست ما و مورد علاقه ما افراد را به طور فعال مصرف شده به رسانه های اجتماعی خود دسته را به ارتباط برقرار کردن با طرفداران خود و یا ما با ارائه سرگرم کننده و جالب ویدئوها و همچنین زیبا رجعت یا نهان تصاویر. ما را از شنیدن یک نوع متفاوت از شایعات در رسانه های اجتماعی است که بسیاری از تاثیر منفی بر ما و قدرت زن Vidya Balan به ارمغان می آورد مثبت و ویدئو بر روی این شایعات یا Afwahs.

Vidya Balan, نوشته شده جالب تصویری همراه با سابق خود را Tumhari سولو costar Manav کال. این ویدئو در مورد یک ویروس جدید است که بتواند نوع بشر است و Afwah ویروس. بله درست شنیدید Afwah ویروس است که همچنین بدان معنی شایعه ویروس. اگر هر چیزی را که در حال ایجاد یک وضعیت هرج و مرج و سردرگمی در ذهن مردم این Afwahs و آنها گسترش مانند آتش وحشی و بسیار مسری است. ویدیا در این فیلم کوتاه توصیه می کند که مردم به دور ماندن از رسانه های اجتماعی و یا تمام ابزارهای الکترونیکی که تولید این Afwahs. این شایعات همه با هم تغییر دیدگاه مردم و ایجاد سردرگمی و القاء ترس های غیر ضروری در ذهن مردم است. وجود دارد بسیاری از عجیب و غریب Afwahs ما را بشنود و در طول این ساعت است که ایجاد وحشت و جعلی شایعات مختلف اعلامیه یا اکتشافات عمده بدن مانند ناسا یونسکو است. Vidya مردم را به نوبه خود گوش های ناشنوا به این Afwahs و برای حفظ فاصله از انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی. همه ما در حال حاضر بیش از حد به ابزارهای الکترونیکی مانند تلفن همراه و لپ تاپ من-پد و از این رو ما کاملا مستعد ابتلا به سقوط طعمه به این شایعات باور نکردنی یا Afwahs.

خوب, این یک بازی بسیار جالب فیلم ما را دیده اند در سال های اخیر و ما نمی تواند با تشکر از Vidya و Manav به اندازه کافی برای خارج کردن این پیام مهم به این شایعات باید در جایی بسیار تاثیر انسان و به نظر می رسد هرگز برای آمدن به پایان است. در ضمن در مقابل کار Vidya Balan دیده خواهد شد به عنوان Shakuntala Devi که قرار است بر روی پلت فرم وب در حال حاضر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im