Vidhu وینود چوپرا می نویسد: نامه ای سرگشاده می گوید: حوادث مربوط به Shikara باید او را آشفته

Vidhu وینود چوپرا می نویسد: نامه ای سرگشاده می گوید: حوادث مربوط به Shikara باید او را آشفته – سرگرمی

به روز شده: فوریه 09, 2020, 19:12 IST | سرپرستان | بمبئی

Vidhu وینود چوپرا Shikara شده است در این خبر تا کنون از آن منتشر کرده است و در حال حاضر مدیر نوشته است, نامه سرگشاده ای ابراز غم و اندوه خود را و چگونه آشفته او است.

Picture Courtesy: Mid-day Archives

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

پس از متهم به commercialising خروج کشمیری Pandits که اتفاق افتاد در اواخر سال 1989 و در اوایل سال 1990 از طریق آخرین کارگردان Shikara فیلمساز Vidhu وینود چوپرا در یکشنبه گذراند باز نامه با تشریح رنج او همراه با اعضای خانواده اش تا به حال به چهره زمانی که آنها بیرون رانده از میهن خود را به عنوان یک نتیجه از که هدف حمله شورشیان اسلامگرا از سه دهه پیش است.

نامه ای خطاب به سرخپوستان جوان چوپرا در زمان به Facebook و نوشت: “حوادث اخیر مربوط به Shikara را عمیقا آشفته من است. من تحت تاثیر قرار کشمیری هندو. خانه من در کشمیر بود غارت و اعضای خانواده من حمله کردند. مادرم که آمد با یک چمدان به بمبئی برای والاتر از Parinda (1989) نمی تواند به بازگشت به خانه – او در تبعید در بمبئی.

در اینجا کامل نامه این است که شما می توانید بخوانید:

چوپرا در توصیف این اتهامات به عنوان مزخرف است.

وی افزود: “در حال حاضر من متهم از فروش روح من از commercialising موضوع کشمیری Pandits. این یک مزخرف اتهام زیرا اگر من می خواستم به پول من را ساخته اند و عاقبت به Munnabhai یا 3 Idiots. اما دلیل من ساخته شده Shikara است زیرا من شاهد دست اول آنچه که از دست دادن خانه به این معنی است. و از آنجا که بسیاری از شما غافل از حد از ما فاجعه است. شما حتی به دنیا آمد هنگامی که ما انداخته بودند از میهن ما در سال 1990. و اگر شما نمی دانید که تاریخ به شما خواهد شد محکوم به تکرار آن است.”

چوپرا همچنین از مردم خواست نه تکرار وقایع گذشته.

“فیلم (Shikara) است حقیقت من. این است که مادر من حقیقت است. این شرکت من نویسنده Rahul Lost حقیقت. این حقیقت از یک جامعه است که با وجود رفتن را از طریق این ضربه را انتخاب کنید تا اسلحه و یا گسترش نفرت. Shikara تلاش برای انجام همان – به صحبت می کنند غیر قابل تصور بدون درد کاشت بذر خشونت و دشمنی. و برای شروع یک مکالمه است که امیدوارم فعال کشمیری Pandits به بازگشت به کشمیر.

“خشونت تنها به سبب وجود خشونت. من را دیده اند خانه من ویران نفرت. اجازه ندهید که آن را به شما مصرف. من می خواهم شما را به یک آینده متفاوت از گذشته من,” او به این نتیجه رسیدند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im