خرید رپورتاژ

Vidhu وینود چوپرا: واقعا می خواهید را به Munna Bhai – سرگرمی

به روز شده: Feb 02, 2020, 18:05 IST | سرپرستان | بمبئی

فیلمساز Vidhu وینود چوپرا که آماده سازی خود را برای آینده کارگردان, Shikara می گوید او می خواهد به یک Munna Bhai فیلم در حال حاضر چیزی است که واقعا سرگرم کننده!

Picture Courtesy: Mid-day Archives

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

فیلمساز Vidhu وینود چوپرا می گوید آخرین فیلم Shikara بر اساس خروج کشمیری مسلمانان از دره کشمیر بود یک تجربه شدید و می افزاید که او را در حال حاضر تمرکز بر روی یک Munna Bhai پروژه به دلیل او می خواهد برای ایجاد یک سرگرم کننده فیلم است.

“من واقعا می خواهید را به Munna Bhai. آن (Shikara) بود و بسیار خسته کننده فیلم به دلیل آن است که بسیار نزدیک به قلب من. من می خواهم به برخی از سرگرم کننده فیلم در حال حاضر. من شده است که مایل به انجام Munna Bhai برای مدت زمان طولانی. در حال حاضر ما باید چیزی که من می خواهم به انجام” گفت چوپرا در یک رویداد تبلیغاتی برای Shikara.

این Munna Bhai حق رای دادن شامل فیلم های پرفروش Munna Bhai MBBS (2003) و Lage Raho Munna Bhai (2006). هر دو فیلم شد کارگردان Rajkumar Hirani و ستاره دار سانجی دات و Arshad Warsi به عنوان Munna Bhai و مدار بود.

به عنوان یک تولید خواهد او را به همان بازیگران و خدمه پس از همه نزدیک به یک دهه و نیم? “آن (Munna Bhai 3) خواهد بود با سانجی (دات) و بله امیدوارم همه آنها خواهد بود وجود دارد,” او پاسخ داد.

پرسید: اگر او تا به حال یک آزمایشی تاریخ در ذهن خود Munna Bhai پروژه چوپرا پاسخ داد: “چگونه می توانم می گویند که ؟ من می خواهم به کار بر روی آن از 10 (فوریه). ما باید این ایده درست است اما ما باید به کار بر روی آن است. من نمی توانم بگویم چه مقدار زمان آن را به اما من واقعا می خواهم به آن را به دلیل به هر کجا که من مردم از من بپرسید در مورد آن. حتی در فرودگاه مردم در حفظ و درخواست من از زمانی که Munna Bhai آمده است ؟ (می خندد). بنابراین ما باید آن را قبل از اینکه مردم را ناراحت با ما!”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im