تصویری: Virat Kohli standout قرنطینه داستان ؟ پخت یک کیک برای Anushka Sharma

تصویری: Virat Kohli standout قرنطینه داستان ؟ پخت یک کیک برای Anushka Sharma – ورزشی

به روز شده: ژوئیه 27, 2020, 08:51 IST | سرپرستان | بمبئی

هند کریکت کاپیتان Virat Kohli standout قرنطینه داستان پخت یک کیک برای تولد همسر و درآمد خود را تایید

Virat Kohli and Anushka Sharma

Virat Kohli and Anushka Sharma

هند کاپیتان Virat Kohli شد خود را کاندید بهترین زمانی که هم تیمی Mayank Agarwal سوال او در مورد بسیاری از مسائل خارج از زمین. با افزایش COVID-19 موارد در کشور هند cricketers تا به حال به محتوا و با در خانه ماندن و نگه داشتن خود مشغول تعامل با طرفداران در رسانه های اجتماعی.

در این آخرین تصویری آپلود در BCCI توییتر رسیدگی Agarwal سوال Kohli در آتش سریع دور و هند کاپیتان به پاسخ در خود بی نظیر ،

Agarwal اظهار داشت: با درخواست Kohli: “آیا بهترین خود را قرنطینه داستان؟”

“من پخته کیک برای اولین بار در زندگی من در آنوشکا تولد. به طوری خواهد بود standout قرنطینه داستان برای من چون من تا به حال پخته کیک قبل از اینکه در زندگی من” Kohli گفت.

“و من پخته کیک خوب در اولین تلاش. بنابراین من همیشه به یاد داشته باشید که و او به من گفت که او دوست داشت کیک که بسیار بسیار خاص است.”

Agarwal سپس پرسید: “یک مهارت جدید-مجموعه ای شما را در بر داشت در طول قرنطینه?”

“من نمی خواهد می گویند skill-مجموعه ای از آنجا که مجموعه مهارت چیزی است که شما می توانند یاد بگیرند به عنوان یک سرگرمی و همچنین در حالی که در تور است. اینها چیزهایی است که شما می توانید” 31 ساله گفت.

“اما این فاز ساخته شده است من متوجه است که آن را بسیار مهم برای تمرکز در زندگی به طور کلی و سپس کریکت یک بخشی از آن است.”

Agarwal است سوال بعدی این بود: “یک کار معمول است که Virat Kohli نمی خواهم به انجام و یکی که او را دوست دارد?”

“من نفرت انجام تقسیم چمباتمه زدن نگه می دارد به خصوص آنهایی که بیش از یک و نیم دقیقه است. ورزش دوم من نفرت است بلغاری چمباتمه زدن نگه می دارد با دمبل سنگین تر,” او گفت:.

“و این یکی که من نمی توانم زندگی بدون قدرت است, قاپ زنی. پاک و قدرت قاپ زنی من می توانید انجام دهید هر روز از هفته به مدت یک ساعت توقف خواهد شد و کاملا خوب است.”

Agarwal نیز خواسته Kohli را در مورد رفتن-به دستور و Kohli quipped: “بروید به دستور برنج بخارپز و ‘lahsuni palak’ همراه با bhindi (ladyfinger).”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید