تصویری از پزشکان آواز جان لنون تصور ‘ اعتصاب وتر با شهروندان

تصویری از پزشکان آواز جان لنون تصور ‘ اعتصاب وتر با شهروندان – اخبار

به روز شده: May 01, 2020, 11:02 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ویروسی تصویری ارسال شده توسط پزشک را دریافت کرده است بیش از پنج میلیون بازدید در Facebook

A screengrab of video posted by Elvis Francois on Facebook

یک screengrab ویدئو ارسال شده توسط الویس فرانسوا در Facebook

گفته شده است که “موسیقی قدرت آرام در زمان سختی و در میان زمانی که جهان در وضعیتی وخیم در زیر افزایش موارد coronavirus و بسیاری از مردم در حال مرگ از بیماری همه گیر یک دکتر را به تفسیر جان لنون تصور’ است که لمس قلب آنلاین.

ویروسی تصویری ارسال شده توسط Dr الویس فرانسوا نشان می دهد او را با آواز روح تفسیر جان لنون کلاسیک با دکتر ویلیام رابینسون نواختن پیانو و حمایت از او را در حالی که او می فرستد یک پیام وحدت و امید و شجاعت برای غلبه بر ” جمعی از مبارزه است که جهان در حال رفتن را از طریق.

فرانسوا می نویسد: در عنوان فیلم دریافت کرده است که بیش از پنج میلیون بازدید در Facebook “وجود دارد چیزی زیبا در مورد جمعی مبارزه است. و در آنچه ما امروز با آن مواجه است این است که تنها راه برای غلبه بر این بیماری همه گیر است که برای ما به همه گرد هم می آیند به عنوان یکی.”

“پرستاران, پزشکان, دانش آموزان, تحقیقات دانشمندان و سیاستمداران بارگذاری می خورد رانندگان تحویلدار, کارخانه کارگران و غیره…..گرفتن از طریق این سخت خواهد بود اما یک چیز قطعی است…تنها راه ما را از طریق آن با هم به عنوان یک” او می نویسد.

این ویدئو را دریافت کرده است بیش از 210,000 لایک و به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 436,000 بار به عنوان بسیاری از 35,466 کاربران اظهار نظر چگونه آهنگ در شبکه به heartstrings. یک کاربر گفت: “تو خیلی با استعداد است. با تشکر از شما برای شما و هر کس از شما کار با. همه شما قهرمانان!” کاربر دیگری گفت: “اوه زیبا روح شما به ما امید (sic)”. یک کاربر گفت: “این آهنگ توصیف معنای واقعی عشق است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>