بازی های ویدئویی به طور رسمی هنر! آندرس سرانو فقط مستغرق یک کپی از “سوپر ماریو اودیسه” در یک شیشه شاش


Illustration for article titled Video Games Are Officially Art! Andres Serrano Just Submerged A Copy Of ‘Super Mario Odyssey’ In A Jar Of Piss

خوب خوب خوب. به نظر می رسد مثل همه جریان اصلی متنفر کردن در مورد وجود دارد برای دیدن خطا از راه خود را. درست است که علاقهمندان به بازی هر کسی که تا به حال شک است که بازی های ویدئویی را می توان هنر است که در مورد به غذا خوردن یک تکه از پای فروتن چرا که هنرمند آمریکایی آندرس سرانو فقط مستغرق یک کپی از سوپر ماریو اودیسه در یک شیشه شاش برای آخرین کار خود را پلت فرم (2020), و بازی های ویدئویی به طور رسمی یک هنر!

برای هر کسی که نیست را بازی به طور جدی قبل فقط جشن چشم خود را بر این نینتندو سوئیچ شاهکار پر شده را در یک ظرف پر از آوانگارد عکاس و provocateur خود ادرار. این یک بحث بسیار قانع کننده است که ما مطمئن هستیم هر منتقدان وجود دارد خواهد بود عجله به پست عذر خواهی از حق دور برای همیشه سوال اعتبار از بازی های ویدئویی است.

تبلیغات

البته بحث در مورد اینکه آیا بازی بود معتبر فرم خلاق بیان شده است مواج برای چندین دهه در حال حاضر. برخی ادعا می کنند بازی های ویدئویی هستند فقط یک بچه گانه, قالب بازی, در حالی که دیگران حتی استدلال کرد که اولیه خود تجدید نظر می آید از دوپامین عجله از عبور کردن وظایف یکی یکی در طولانی to-do list. همه چیز آن naysayers خانم در مورد بازی شده است کاملا اسیر نزد Serrano تیره ادرار عجین با آب گرم, نارنجی, نور خورشید به نشان ماریو چهره خندان است.

در حال حاضر بدیهی است که وجود داشته است تعداد بیشماری از لحظات از بازی گذشته است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به استدلال می کنند برای رسانه هنری شایستگی از sublime تصاویر به عنوان شما صعود به سفر‘s نهایی کوه های بی شماری روده-پانچ مرگ و میر در آخرین ما. اما آنچه آندرس سرانو تداعی غرق در سال 2017 platforming و کلاسیک در ادرار خود فراتر از هر چیزی که ما قبل از دیده می شود با آشکار چگونه مقدس و بی حرمتی گرد هم می آیند به عنوان یک در بازی های ویدئویی. این احساسات قشنگ و تکرار در یکی از تازه ترین آثار, زباله, Ape, که در آن او ساخته شده یک مجسمه از خر کنگ به طور کامل از خود مدفوع.

خیلی خیلی ممنون آقای Serrano! شما در حال حاضر معتبر بازی افسانه ای برای زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de