ویکی Kaushal را سردار Udham Singh به حال انتشار در ژانویه 15 سال آینده

ویکی Kaushal را سردار Udham Singh به حال انتشار در ژانویه 15 سال آینده – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 13 Mar 2020, 20:37 IST | ANI | بمبئی

تاریخ انتشار ویکی Kaushal را, زندگینامه, درام, سردار Udham Singh شده است تحت فشار قرار دادند به ژانویه 15 2021

Image source: Twitter/@filmsrisingsun

منبع تصویر: توییتر/@filmsrisingsun

تاریخ انتشار ویکی Kaushal را, زندگینامه, درام, سردار Udham Singh شده است تحت فشار قرار دادند به ژانویه 15 2021 تولید این فیلم در روز جمعه اعلام کرد. این Shoojit Sircar فیلم است که در حال تولید توسط رونی لاهیری و Sheel کومار شد میله میله برای ضربه زدن به صفحه نمایش بزرگ در 2 اکتبر سال 2020 است.

شرکت تولید فیلم – طلوع خورشید فیلم ساخته شده یک اطلاعیه رسمی در خصوص از طریق توییتر.

“در مارس 13, 1940, #SardarUdham پرسشگری دارد ترور Michael O’ دوایر در لندن به افتخار زندگی از دست رفته در Jallianwala باغ قتل عام. داستان خود را سزاوار عدالت روی صفحه بیش از حد. بازیگران ویکی Kaushal ما در حال حاضر شما در سینما در تاریخ 15 ژانویه 2021!” توییتی Rising Sun تولید فیلم.

‘سردار Udham Singh” است سینمایی به تصویر کشیدن زندگی آزادی جنگنده به همین نام است. سردار Udham Singh شناخته شده است برای ترور سابق معاون فرماندار پنجاب Michael O’ دوایر در سال 1940. ترور در نظر گرفته شده بود برای انتقام وحشیانه Jallianwala باغ قتل عام صورت گرفت که در امریتسار در مارس 13, 1919.

ویکی Kaushal بود که در گذشته در Karan Johar ترسناک, درام, ‘Bhoot قسمت اول: خالی از سکنه کشتی’ دیده می شود به عنوان سردار Udham Singh در فیلم است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im