خرید رپورتاژ

ونوس ویلیامز هنوز هم eying گریزان باز فرانسوی, استرالیا, عناوین – ورزشی

به روز شده: Jun 16, 2020, 14:45 IST | سرپرستان | نیویورک

ویلیامز, 39, پنج مسابقات قهرمانی ویمبلدون و دو ما باز غنائم جدا از 14 دونفره گرند اسلم غنائم در امده کابینه. اما تلاش خود را برای پایان دادن به او خشکسالی در پاریس و ملبورن ادامه دارد

Venus Williams

ونوس ویلیامز

جهان کنونی No. 67 ونوس ویلیامز نیست به دنبال به راه رفتن به غروب آفتاب فقط رتبهدهی نشده است او به عنوان چشم گریزان که باز فرانسه و استرالیا, عناوین.

ویلیامز, 39, پنج مسابقات قهرمانی ویمبلدون و دو ما باز غنائم جدا از 14 دونفره گرند اسلم غنائم در امده کابینه. اما تلاش خود را برای پایان دادن به او خشکسالی در پاریس و ملبورن همچنان ادامه دارد.

“شما همیشه باید به رویاهای بنابراین من نگه داشتن آنها را” ویلیامز گفت: تنیس رشته های اصلی سایت.

“من می خواهم را به نفع خود Roland Garros. من نه چندان دور از آن. همان می رود برای باز استرالیایی: من بد بخت من همیشه آن را از دست رفته است.

زهره می داند که تیک تاک ساعت است برای به تحقق بخشیدن به رویاهای خود را تکمیل اسلم طلایی در تک. او برنده آخرین تک را با شدت بهم زدن 12 سال پیش اما اعلام کرد که او هنوز هم دوست دارد برنده خواهد شد و سعی کنید برای انجام این کار در آینده ای نزدیک به عنوان به خوبی.

“من احتمالا نمی تواند بازی به عنوان طولانی به عنوان آنچه که من در حال حاضر بازی های برگزار شده,” او گفت:. “خواهیم دید که چگونه احساس می کنم. من هنوز هم دوست دارم برنده آنجا, اما زمانی که آن را بیش از آن را بیش از.

“من تا به حال لحظات بزرگ من شده است در بالا من شده است در پایین من بوده است و من آن را تمام انجام داده و من به همان اندازه به عنوان مبارک در طول همه آن را,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان