این شاگرد که به دنیای نوازندگان کلاسیک در حاشیه موفقیت نگاه می کند، روز جمعه در این جشنواره به نمایش درآمد و نقدهای درخشانی از منتقدان بین المللی به نمایش درآمد.

Producer Vivek Gomber, director Chaitanya Tamhane and musician-actor Aditya Modak walked the red carpet at the Venice Film Festival for the premiere of their Marathi film, The Disciple. Pic/AFP

تهیه کننده ویوک گومبر، کارگردان چایتانیا تامهان و موسیقی دان-بازیگر آدیتیا مودک فرش قرمز را در جشنواره فیلم ونیز برای اولین بار از فیلم ماراتی خود به نام شاگرد پیاده روی کردند. پیک/خبرگزاری فرانسه

تهیه کننده ویوک گومبر، کارگردان چایتانیا تمهان و موسیقی دان-بازیگر آدیتیا مودک فرش قرمز را در جشنواره فیلم ونیز برای نمایش فیلم ماراتی خود به نام شاگرد که در بخش مسابقه نیز حضور دارد، پیاده روی کردند.

فیلم به زبان ماراتی اولین فیلم هندی در ۲۰ سال گذشته است که پس از عروسی موسمی میرا نایر در ونیز در سال ۲۰۰۱ برای رقابت اصلی یک جشنواره فیلم اروپایی (کن، ونیز، برلین) انتخاب می شود. این فیلم که به دنیای نوازندگان کلاسیک در حاشیه موفقیت نگاه می کند، روز جمعه در این جشنواره به نمایش درآمد و نقدهای درخشانی از منتقدان بین المللی به نمایش درآمد. شاگرد پیگیری تامهان برای اولین دادگاه ویژگی خود است که در رده Orizzonti (افق) در ونیز در سال 2016 به نمایش در آمد.

تامهان، ستاره اصلی فیلم آدیتیا موداک، طراح تولید پوجا تالرجا و تهیه کننده ویوک گومبر در نخست وزیری حضور داشتند. چهار بار فیلمساز برنده جایزه اسکار آلفونسو کوارون به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم خدمت می کند. داستان در مورد شراد نروولکار (مودک)، خواننده کلاسیک هندی است که تلاش می کند در کارش به خلوص دست یابد چرا که بر روی داستان های پدرش و گورو در مورد استادان گذشته مطرح شده است.

بررسی ها مثبت بوده است. The Variety wrote, “A nuanced look at a determined Hindustani musician. همان طور که او با کورت [۲۰۱۴] انجام داد، تامهان صبورانه شخصیت هایش را از جزئیات کوچک میسازد.» گاردین نوشت: «لازم نیست با مشکلات موسیقی هندوستانی آشنا باشید تا از درام صمیمانه تامهان قدردانی کنید.» ۷۷مین جشنواره فیلم ونیز که تا ۱۲ سپتامبر اجرا خواهد شد، اولین رویداد بزرگ بین المللی فیلم است که از ابتدای همه گیر کروناویروس به صورت فیزیکی برگزار می شود.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

با ورودی از PTI