Varun Dhawan را قوم و خویش در آمریکا آزمایش مثبت برای COVID-19

Varun Dhawan را قوم و خویش در آمریکا آزمایش مثبت برای COVID-19 – سرگرمی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 10:36 IST | Hitlist تیم | بمبئی

Varun Dhawan در یک چت زنده با طرفداران نشان داد یکی از بستگان در آمریکا آزمایش مثبت برای COVID-19

Varun Dhawan

Varun Dhawan

Varun Dhawan نشان داده است که یکی از بستگان خود را در ایالات متحده تست مثبت برای COVID-19. بازیگر مشترک این خبر در یک Instagram live chat. Dhawan گفت: “این بسیار نزدیک به خانه در حال حاضر. تا زمانی که آن اتفاق می افتد به کسی که شما می دانید شما نمی آن را به طور جدی و درک جاذبه آن (sic).” او همچنین خواست همه را به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله.

Varun Dhawan شده است نگه داشتن خود مشغول در میان ملت در حالی که مستند به دلیل شیوع کروناویروس. Arsalan فعال بوده است در رسانه های اجتماعی ترغیب مردم به ماندن در خانه از تجاوز به در مورد آن به های خنده دار نوشته های تصویری. او همچنین در مورد هزینه های زیادی از وقت خود را با خانواده.

Arsalan نیز از دست رفته ساحل Juhu زیادی است. او در زمان خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از ساحل و نوشت: “ساحل Juhu. من شده اند در اینجا بازی صرف مقدار زیادی از دوران کودکی من در این ساحل و در حال حاضر ما نمی تواند بیرون رفتن و لمس آب است. مادر طبیعت را التیام این وضعیت من واقعا به آن اعتقاد دارند. #besafebehome تصویری حسن نیت ارائه میدهد – google [sic]”

در کار جبهه Arsalan گذشته دیده می شد در خیابان های رقصنده بازی های 3D همراه با Shraddha Kapoor. این بازیگر خواهد بود بعدی دیده می شود در حمال شماره 1 که همچنین ستاره سارا علی خان. این فیلم قرار بود برای انتشار در مارس 1, 2020. اما با مستند تمدید تا 30 آوریل انتشار فیلم ممکن است تحت فشار قرار دادند به آینده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im