Vardhan پوری در پاریس Amrish Puri: او واقعا یک غول مهربان

Vardhan پوری در پاریس Amrish Puri: او واقعا یک غول مهربان – سرگرمی

انتشار: Jun 22, 2020, 10:18 IST | سرپرستان | بمبئی

در Amrish Puri تولد و سالگرد Vardhan پوری مذاکرات در مورد پدربزرگ و بازیگر کهنه.

Amrish Puri with grandson Vardhan. Picture courtesy/Vardhan Puri's Instagram account

Amrish Puri با نوه Vardhan. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Vardhan پوری را Instagram account

جوانه زدن بازیگر Vardhan پوری به اشتراک گذاشته شده است برخی از بهترین خاطراتی از اواخر پدربزرگ بازیگر Amrish Puri در دومی سالگرد تولد در ژوئن 22. Amrish Puri متولد شد و در 22 ژوئن سال 1932 و او به بسیاری از اجراهای به یاد ماندنی در بالیوود از جمله arthouse فیلم هایی مانند Nishant, Manthan و Bhumika و همچنین تجاری بازدید مانند Dilwale Dulhania Le Jayenge, Karan Arjun و نایاک: قهرمان واقعی” او بهترین راه حل برای نقش خود را به عنوان Mogambo در آقای هند است. او ساخته شده یک بین المللی علامت بازی مولا رم در استیون اسپیلبرگ “هند جونز و معبد رستاخیز” مدتها قبل از آن را مد روز برای ستاره بالیوود به هالیوود تاخت و تاز.

برای Vardhan البته او بیش از انجام یک بازیگر است. “ما بهترین دوستان قبل از هر چیز دیگری است. زمانی که او در اطراف من نمی نیاز به هر کس دیگری. او خیلی آرام با همه بچه ها. ما استفاده می شود به باند بیش از سینمای کلاسیک, Discovery channel و کارتون. او واقعا یک غول مهربان و دوست داشتنی ترین مردی که تا کنون در سراسر آمده” Vardhan گفت: سرپرستان.

“او مهربان بود و مهربان و پر از عشق برای هر کسی و هر کس. او تا به حال یک حس شوخ طبعی و زنان و کودکان احساس بسیار امن در شرکت خود را. ما هرگز او را شنیده بالا بردن صدای او یا عصبانی شدن مثل او را در فیلم. آن است که هنوز هم بسیار دشوار است برای من برای جدا کردن پدر بزرگ از بازیگر و سوپراستار است که او هنوز هم است. همه ما او را از دست وحشتناکی,” او اضافه شده است.

Vardhan تماس او یک استاد از هنر و صنعت خود را.

“او تا به حال ابداع روش خود را و آن را کار می کرد تا درخشان برای او. همین دلیل است که او همه کاره ترین بازیگر تمام بار گفت:” جوانی در مورد Amrish که تا به حال عمل کرده و در فیلم های هالیوود مانند “گاندی” و “ایندیانا جونز و معبد رستاخیز”.

Vardhan نظر بده رجا Thakur از سال 1997 فیلم “Virasat” به عنوان بهترین Amrish Puri شخصیت. “(آن است) بنابراین باور خیلی واقعی به طوری قابل لمس بنابراین عاطفی صحیح بنابراین دوگانه و بنابراین مغناطیسی. هر بار که من به تماشای این فیلم, من نمی تواند کمک کند اما گریه.”

Amrish Puri درگذشت در 12 ژانویه 2005 در سن 72.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK