Vakeel ساب: دیدار Pawan Kalyan به عنوان وکیل در بازسازی آمیتا باچان صورتی


پس از آمیتا باچان در صورتی و Ajith Kumar در Nerkonda Paarvai آن زمان برای دیدن Pawan Kalyan به عنوان وکیل با اختلال دو قطبی در Vakeel ساب!

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Arjun Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر/آرجون کاپور

پس از آمیتا باچان در صورتی و Ajith Kumar در Nerkonda Paarvai آن زمان برای دیدن Pawan Kalyan به عنوان وکیل با اختلال دو قطبی در Vakeel ساب! جدا از این واقعیت است که هر دو Ajith Kumar و Pawan Kalyan فیلم هستند remakes از آمیتا باچان صورتی دیگر عامل مشترک بین این فیلم ها این است که هر دو تولید شده توسط بونی کاپور.

پسرش آرجون کاپور در زمان به حساب توییتر خود را به اشتراک گذاشتن اولین نگاه از این فیلم و آن را قطعا به نظر می رسد مانند یک برنده است. بهترین چیز در مورد این پوستر راه پیشرو است و دروغ گفتن بر روی زمین با یک کتاب در دست خود را و سایه در چشمان او. بر خلاف اصلی که در آن ما شاهد باچان را شدید و brooding اورا در پوستر این یکی oozes آرامش.

نگاهی به:

تامیل نسخه کاملا متفاوت از نسخه اصلی. آن را نشان داد backstory مرکزی شخصیت و زندگی خود را در خانه با همسر خود بود که با بازی ویدیا بالان. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی متفاوت انجام ما را به دیدن در Telugu version.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im