Vaishali واجد شرایط برای سرعت قهرمانی شطرنج GP

Vaishali واجد شرایط برای سرعت قهرمانی شطرنج GP – ورزشی

به روز شده: Jun 25, 2020, 08:49 IST | PTI | چنای

در حالی که Humpy است که در میان کشت بازیکنان Harika واجد شرایط برای این رویداد از طریق جام حذفی

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

هند استاد بین المللی R Vaishali واجد شرایط برای فیده Chess.com زنان با سرعت قهرمانی شطرنج جایزه بزرگ آغاز می شود که بعد از آن در روز چهارشنبه. چنای, بازیکن, خواهر جوان نابغه شطرنج R Praggnanandhaa می پیوندد هند برترین بازیکنان Koneru Humpy و D Harika در این مسابقات است. Yifan Hou و قهرمان جهان Ju Wenju هر دو چینی نیز بخشی از این رویداد. در حالی که Humpy است که در میان کشت بازیکنان Harika واجد شرایط برای این رویداد از طریق حذفی مقدماتی.

Vaishali آسیایی حمله رعد اسا قهرمانی برنده در سال 2017 را در Antoaneta Stefanova از بلغارستان در حالی که Humpy دیدار Le Thao Nguyen Pham (ویتنام).

Vaishali گفت که او بسیار خوشحال بود به واجد شرایط برای GP از پنجم مقدماتی. “من خوشحال هستم که قادر به واجد شرایط برای GP. من شرکت کننده در چهار مقدماتی بیش از حد و موفق به انجام این کار از پنجم (مقدماتی)” او گفت PTI. او دارای امتیاز پیروزی خود را در برابر آلینا Kashlinskaya در مقدماتی رویداد به عنوان بهترین او گفت: به او اعتماد به نفس.

“پیروزی برابر آلینا آلینا Kashlinskaya خوبی بود و این به من اعتماد به نفس زیادی,” او اضافه شده است. صحبت در مورد Vaishali مقدماتی برای GP او مربی R B رامش با تمجید از عملکرد و گفت: او خوب بود در حمله رعد اسا. “این یک چیز خوب است. او به طور کلی بسیار خوب در حمله رعد اسا و تا به حال برنده آسیایی, حمله رعد اسا قهرمانی در سال 2017 در چین است.”

جایزه بزرگ تشکیل شده است از چهار پا با مجموع 21 شرکت کنندگان است. هر یک از 21 بازیکن شرکت در سه مورد از چهار جایزه بزرگ پاها. هر GP یک 16-بازیکن حذفی رویداد و یکی از اولین بار است که از 24 ژوئن 28. در هر جایزه بزرگ پا هر بازیکن تجمعی جایزه بزرگ امتیاز با توجه به موقعیت نهایی رده بندی است. این دو بازیکن که نمره بیشترین تعداد تجمعی جایزه بزرگ امتیاز در هر سه پاهای واجد شرایط برای سوپر نهایی برگزار می شود در جولای 20.

هر یک از این جایزه بزرگ, پاهای, مجموع جایزه صندوق 10,300 تومان با دلار 3000 تا رفتن به برنده.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK