آهنگ ماناسو ماری از فیلم پنجم نه تنها یک ملودی صمیمانه است بلکه یک شیمی گوش دار بین نانی و آدیتی رائو حیدری را به نمایش می گذارد.

A still from the new song of V, Picture Courtesy: YouTube

هنوز هم از آهنگ جدید V ، تصویر حسن نیت ارائه میدهد : یوتیوب

با حضور نانی و آدیتی رائو حیدری، آمازون پرایم ویدئو یک آهنگ عاشقانه به نام ماناسو ماری ماتوگا از تلوگو-مهیج، وی سونگ توسط شاشا تیروپاتی، آمیت تریویدی و یازین نزار منتشر کرده و توسط آمیت تریودی سروده شده است، این آهنگ به ما یک نگاه اجبار به دم عاشقانه بین نانی و آدیتی رائو حیدری می دهد.

به کارگردانی و نویسندگی موهانا کریشنا ایندراگانتی، ستاره های مهیج تلوگو ‘ستاره طبیعی’ نانی و سودهیر بابو در پیشتاز، به همراه نیوتا توماس و آدیتی رائو حیدری در نقش های برجسته.

اعضای نخست در هند و در ۲۰۰ کشور و سرزمین می توانند اولین نمایش دیجیتالی عنوان تلوگو پنجم را به طور انحصاری در آمازون پرایم ویدئو جریان دهند.

آمازون نخست ویدئو امروز منتشر شد یک شماره عاشقانه از نانی و Sudheer بابو Telugu فوق العاده ضربه هیجان انگیز — V. این ترانه با عنوان ماناسو ماری ماتوگا به ما یک زیر چشمی به زندگی نانی و آدیتی رائو حیدری و داستان عشقی در حال تحول آن ها می دهد. ملودی زیبا که توسط شاشا تیروپاتی، امیت تریودی و یازین نزار خوانده می شود، مخاطبان را در سفری از زمان های شادتر بین این زوج در حالی که عاشق می شوند و نامزد می شوند، می برد.

با اشعار و شیمی پر از عشق بین دو ستاره سربی – نانی و آدیتی رائو حیدری، آهنگ سروده شده توسط امیت تریویدی و نوشته سیتاروما ساستری مطمئن است که لبخندی بر چهره خود می نهد. نگاهی به ویدیو درست در اینجا:

[محتوای جاسازی شده]

این آهنگ در نهایت بینشی را در مورد شخصیت و نقش آدیتی در فیلم فراهم می کند – بخشی که قبل از راه اندازی فیلم توسط سازندگان به دقت پنهان شده بود.

V delves into the life of a cop who falls in love with a crime writer. هنگامی که همه چیز در حال رفتن بزرگ است، زندگی خود را وارونه زمانی که یک قاتل قرار می دهد در سراسر یک چالش به او با یک پازل برای حل.

به کارگردانی و نویسندگی موهانا کریشنا ایندراگانتی، ستاره های فیلم ‘ستاره طبیعی’ نانی و سودهیر بابو در پیشتاز، به همراه نیوتا توماس و آدیتی رائو حیدری نقش های محوری را مقاله می کنند.

هیجان انگیز اکشن تلوگو بسیار در انتظار نشانه سوپراستار نانی 25th فیلم در صنعت و همچنین اولین خود را به عنوان یک شرور. اعضای نخست در هند و در ۲۰۰ کشور و سرزمین می توانند اولین فیلم تلوگو ستاره دار پنجم را در سرویس استریم جریان دهند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار