نانی و سودهیر بابو برای فیلم به نام V همکاری می کنند و سازندگان هم اکنون پوستر جدید طراحی شده جذابی را به اشتراک گذاشته اند.

New poster of V, starring Nani and Sudheer Babu, Picture Courtesy: PR

پوستر جدید V, بازیگران نانی و Sudheer بابو, تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

هیجان انگیز آینده تلوگو با عنوان ‘V’ شلوغی و شلوغی عظیمی را در میان مخاطبان برای خط داستانی و بازیگران اصلی در مورد اینکه چگونه دو بازیگر کاملاً متفاوت به عنوان یکی گرد هم آمده اند، ایجاد کرده است. این فیلم همچنین ۲۵مین فیلم نانی را نشان می دهد و این بازیگر برای اولین بار در حال بازی یک شخصیت منفی دیده خواهد شد. سازندگان اکنون پوستر جدیدی از فیلم را فاش کرده اند و مطمئن است که شما را به هم می راند.

آمازون پرایم ویدئو به رسانه های اجتماعی خود برد و گفت: «بازی تا ۳ روز دیگر آشکار خواهد شد.» (sic) نگاهی به پوستر جدید درست در اینجا:

بازی در 3 روز ð#VOnPrime آشکار, سپتامبر 5! @NameisNani @isudheerbabu @i_nivethathomas @aditiraohydari @mokris_1772 @SVC_official #DilRaju #Shirish #HarshithReddy @ItsAmitTrivedi @MusicThaman @pgvinda #MarthandKVenkatesh pic.twitter.com/jpynSZAhM2

— ویدئو نخست آمازون IN (@PrimeVideoIN) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 2

سودهیر بابو به عنوان نجات دهنده و نانی به عنوان شرور نبردهای خود را در پوستر جدید ‘V’ انتخاب کرده اند. طرف کي هستي؟

لبه هیجان انگیز صندلی، به عنوان نانی اشاره ‘V’ به یک داستان خوب در مقابل شیطانی است. فیلم یک هیجان انگیز عاشقانه است که در آن یک پلیس عاشق یک نویسنده جرم و جنایت می شود و همه چیز کامل است تا زمانی که یک قاتل پلیس را با معمایی برای حل به چالش بکشد. نانی با در نظر گرفتن ً ً ً ً ً برای اولین بار به عنوان یک آنتاگونیست دیده خواهد شد و بینندگان از دیدن این سایه هیجان زده می شوند.

V به کارگردانی موهاناکریشنا ایندراگانتی است. این فیلم بازیگران شگفت انگیزی از نوتا توماس، آدیتی رائو حیدری، جاگاپاتی بابو، ونلا کیزور، و نصار دارد. V خواهد شد جریان در آمازون نخست ویدئو از سپتامبر 5.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار