در اینجا چگونه نانی و Sudheer بابو اکشن هیجان انگیز V به مخاطبان درخواست تجدید نظر کرده است ، نشان می دهد کارگردان موهانا کریشنا Indraganti.

A still of Nani from the film V, Picture Courtesy: YouTube

هنوز هم از نانی از فیلم V، تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

نانی و سودهیر بابو ستاره دار پنجم در پلت فرم آمازون پرایم ویدئو منتشر شدند، در نهایت پس از تمام هیجان و پیش بینی. تماشاگران از سکانس های اکشن در فیلم و اجراهای نانی سودهیر بابو درهم تنیده می شوند. صحبت کردن در مورد آنچه باعث می شود عمل بسیار جذاب، مدیر V، موهانا کریشنا ایندراگانتی به همه ما می گوید!

او سهام، “من نمی خواستم برخی از اقدام بسیار بیش از مدل دهید چرا که برخی تمایل به بیش از سبک آن است. چيزي که من نميخواستم اينه که اون رو سبک کنم اما چيزي که من هم ميخواستم اينه که واقعي به نظر برسه انگار يه پليس داره ميجنگي در واقع بايد به نظر برسه که داره باهاش ميجنگي بنابراین تحسین پلیس باید به خاطر مهارتی که او بازی می کند بیاید نه به این دلیل که تماشاگران می خواهند با ایجاد آن لحظات حرکت آهسته کف زدن کنند.»

“بنابراین شما یک یا دو لحظه را می بینید که در آن ماهیت بازیگر، شخصیت اما غیر از آن را می بینید، بیشتر عمل سریع است زیرا من می خواستم واقعی باشد اگر یک قاتل زنجیره ای در حال کشتن است که چگونه او این کار را انجام می دهد و یک افسر پلیس این کار را انجام می دهد، همانطور که او با کمی سبک سازی در اینجا و آنجا” ، او اضافه می کند.

کارگردان همچنین نشان می دهد: «یکی از چیزهایی که به مرد شیرین کاری گفتم این است که با استفاده از عکس های فانتوم ادامه ندهید، ما یک دوربین با نرخ قاب بسیار بالا داریم، گفتم هیچ یک از آن ها را نمی خواهم. من می خواهم یک لحظه خاص اما بسیاری از آن باید بسیار سریع و بسیار واقعی و اضافه شده به آن من می خواستم صدا پشت سر چرا که برخی از واقعا به خوبی انجام ضربات از نظر هماهنگی شیرین کاری وجود دارد. می خواستم مخاطبان تجربه ای غوطه ور داشته باشند و بعد احساس کنند که وسط آن هستند. من در آن بسیار روشن بود که بنابراین بسیاری از سکانس شیرین کاری روشن خواهد شد که در آن به جز برای برخی از یک یا دو.”

V delves into the life of a cop who falls in love with a crime writer. هنگامی که همه چیز در حال رفتن بزرگ است، زندگی خود را وارونه زمانی که یک قاتل قرار می دهد در سراسر یک چالش به او با یک پازل برای حل.

به کارگردانی و نویسندگی موهانا کریشنا ایندراگانتی، ستاره های فیلم ‘ستاره طبیعی’ نانی و سودهیر بابو در پیشتاز، به همراه نیوتا توماس و آدیتی رائو حیدری نقش های محوری را مقاله می کنند. هیجان انگیز اکشن تلوگو بسیار در انتظار نشانه سوپراستار نانی 25th فیلم در صنعت و همچنین اولین خود را به عنوان یک شرور. اعضای نخست در هند و در 200 کشور و سرزمین در حال حاضر می تواند جریان اولین ستاره مرصع تلوگو فیلم پنجم در سرویس جریان آن را به عنوان در حال حاضر در دسترس است!

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار