اوسین بولت: من نمی خواهد فشار دختر من المپیا به بازی هر ورزش


هشت-زمان المپیک مدال طلا و شریک کسی بنت استقبال المپیا در آوریل 17

Usain Bolt and Kasi Bennett

اوسین بولت و کسی بنت

جامائیکا با حداکثر سرعت دویدن افسانه Usain Bolt نمی خواهد تحت فشار دخترش المپیا رعد و برق برای تبدیل شدن به یک ورزشکار مانند او. هشت-زمان المپیک مدال طلا و شریک کسی بنت استقبال المپیا در مارس 17.

“من نمی خواهد فشار او را به بازی ورزشی. همه در حال حاضر درخواست, ‘آیا او از رفتن به اجرا؟’ اما من نمی خواهد فشار او را به بازی هر ورزشی. او می تواند انجام آنچه او می خواهد من فقط در اینجا برای حمایت از [او],” اوسین گفت: جهان گسترده ای از ورزش شده است.

در ضمن اوسین گفت: او در حال حاضر با بهره گیری از این سفر از یک پدر. “پدر خوب بوده است. آن بوده است که فقط در مورد زندگی آن و تجربه آن را روز به روز. من خوشحال هستم.

Olympia Lightning
المپیا رعد و برق

بودن پدر و مادر در حال حاضر آن متفاوت است. آن را به شما می دهد حس موفقیت, بنابراین من واقعا خوشحال هستم و فقط هیجان زده برای رفتن در این سفر”
او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید