USADA تلاش مجازی خود تست برنامه در میان COVID-19 همه گیر

USADA تلاش مجازی خود تست برنامه در میان COVID-19 pandemic – ورزشی

به روز شده: Apr 20, 2020, 08:47 IST | AFP | لس آنجلس

آزاد شنا بزرگ کتی Ledecky و ورزشکاران نوح Lyles و آلیسون فلیکس در میان کسانی که داوطلب. “ما شده است صحبت کردن در مورد این و تخمگذار پایه و اساس برای چند ماه” Tygart به این روزنامه گفت:

US swimmer Katie Ledecky

ما شناگر کتی Ledecky

به آژانس مبارزه با دوپینگ آمریکا آمده است تا با یک رمان تصادفی تست برنامه برای مقابله با شرایط منحصر به فرد از این بیماری همه گیر کوروناویروس. با ایالات متحده مانند بسیاری از نقاط جهان تحت مستند به مقامات سعی کنید به سرعت گسترش ویروس USADA راه اندازی کرده است یک برنامه است که در آن ورزشکاران جمع آوری نمونه خون و ادرار از خود را در صفحه اصلی در حالی که نظارت از راه دور بر روی زوم و یا FaceTime با آزمایش پرسنل.

تست کیت فرستاده شد به ورزشکاران که باید تولید نمونه زمانی که آنها دریافت یک سرزده تماس از یک افسر کنترل دوپینگ. افسر ساعت نمونه خون گرفته شده اما نمونه ادرار ارائه شده در خصوصی. نمونه ها مهر و موم شده در زیر چشم افسر کنترل دوپینگ و ارسال به آزمایشگاه های معتبر برای تست. USADA اجرایی تراویس Tygart نیویورک تایمز گفت که مقدار زیادی از بالا به ما المپیک امیدوار شد مشتاق به ثبت نام برای پروژه آزمایشی.

آزاد شنا بزرگ کتی Ledecky و ورزشکاران نوح Lyles و آلیسون فلیکس در میان کسانی که داوطلب. “ما شده است صحبت کردن در مورد این و تخمگذار پایه و اساس برای چند ماه” Tygart به این روزنامه گفت.

“COVID قرار داده است که در سریع رو به جلو و به ما اجازه آن را رول.” Ledecky او گفت: “احساس بسیار راحت” اجرای اولین تست خود در این هفته در خانه اش در کالیفرنیا است. USADA ساخته شده است پادمان به سیستم برای محدود کردن فرصت برای تقلب. اگر چه ورزشکاران نیز مشاهده شده در طول مجموعه ای از ادرار آنها نشان می دهد که نظارت مسئول حمام استفاده می شود که در آنها به پایان رسیده و دمای نمونه ثبت شده است به کاهش شانس نمونه دستکاری و یا نمونه جایگزینی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de