ما را محدود می کند هند پرواز چارتر بیش از ‘شیوه های تبعیض آمیز’

ما را محدود می کند هند پرواز چارتر بیش از ‘شیوه های تبعیض آمیز’ – اخبار

به روز شده: Jun 23, 2020, 12:20 IST | سرپرستان | واشنگتن

هوایی هند در حال حاضر تنها خارجی حامل هوا در هند است که دارای بخش قدرت برای انجام عملیات به/از ما را با خود هواپیما و خدمه

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

آمریکا را محدود کرده است پروازهای چارتر از هند را متهم کرده که دهلی نو از درگیر شدن در “تبعیض آمیز و محدود کننده شیوه” یک بیانیه توسط وزارت حمل و نقل (DoT) گفت.

در بیانیه روز دوشنبه وزارت گفت که یک خارجی حامل هوا در هند “مورد نیاز خواهد بود موثر 30 روز پس از سرویس تاریخ از این دستور برای به دست آوردن تایید قبل از این بخش در قالب یک بیانیه از مجوز قبل از هر عامل سوم و یا چهارم آزادی پرواز چارتر و یا از ما”.

“ما در حال بدست گرفتن این اقدام به این دلیل که دولت هند دارای اختلال عامل حقوق از ما حامل و فعال در تبعیض آمیز و محدود کننده شیوه با احترام به ما حامل خدمات به و از هند” به آن اضافه شده است.

هوایی هند در حال حاضر تنها خارجی حامل هوا در هند است که دارای بخش قدرت برای انجام عملیات به/از ما را با خود هواپیما و خدمه.

بخش بیشتر گفت که “این محدود کننده و تبعیض آمیز درمان از ما حامل با توجه به منشور معانی مهمی در منطقه برنامه ریزی عملیات به عنوان”.

نقطه همچنین ادعا شده است که دولت هند “محدودیت های تحمیل شده که ما جلوگیری هوایی از استفاده کامل از این منشور حقوق بشر” با توجه به این بیانیه.

واشنگتن این است “قرار داده نمی شود هر گونه محدودیت در ایالات متحده–هند منشور عملیات هوایی هند شده است و همچنان به رایگان انجام کاملی از مسافر دربستی”.

در 25 مارس در این کشور به حال تعلیق کلیه خدمات مسافری در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

دوشنبه را توسعه می آید پس از این بخش محدود, چینی, شرکت های هواپیمایی از پرواز به ما.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK