Urvashi Rautela نوشته های جدید عکس در Instagram, سهام چرا دوست پسر او وجود ندارد

Urvashi Rautela نوشته های جدید عکس در Instagram, سهام چرا دوست پسر او وجود ندارد – سرگرمی

به روز شده: Jul 06, 2020, 08:22 IST | سرپرستان | بمبئی

Urvashi Rautela به او در زمان Instagram حساب و به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش. آنچه مورد توجه او بود عنوان اعلام کرد که چرا دوست پسر او وجود ندارد!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Urvashi Rautela

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Urvashi Rautela

بازیگر و ملکه سابق زیبایی, Urvashi Rautela می گوید دوست پسر او است مانند “مارس 30” در خنده دار جدید پست در رسانه های اجتماعی.

Urvashi در زمان به Instagram, که در آن او یک عکس از خودش. در این تصویر او دیده می شود در یک نور صورتی گرمکن و شلوار جین آبی. او تکمیل نگاه خود را با خروج او گیسوان باز و ورزشی حداقل آرایش. “دوست پسر من است مانند مارس 30th. او نمی وجود دارد,” او نوشت: در کنار تصویر.

او افزود: “باکره BHANUPRIYA premiers جولای 16th. با تشکر از یک تریلیون بچه ها برای عشق عظیم برای تریلر. من شما را دوست دارم.” یک نگاه حق در اینجا:

باکره Bhanupriya همچنین ویژگی های Gautam Gulati, Archana پوران سینگ Delnaaz Irani راجیو گوپتا و Brijendra کالا نیکی Aneja Walia و Rumana ملا.

Bhanupriya, بازی های برگزار شده توسط Urvashi یک کالج رفتن محافظه کار که تصمیم به از دست دادن بکارت خود را. او فکر می کند باید آن را ساده ترین چیز در جهان امروز است. اما تمام تلاش او در بیهوده و یک فالگیر پیش بینی آن را نمی خواهد اتفاق می افتد تا کنون در زندگی خود را. چه اتفاقی می افتد بعدی به شکل چلیپا از داستان است.

این فیلم که دور می زند روی صفحه نمایش بزرگ و باز می شود به طور مستقیم بر OTT را منتشر خواهد کرد در جولای 16. این آجی لوهان کارگردان ارائه شده توسط Hanwant Khatri و Lalit Kiri.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de