Urvashi Rautela کپی و رب ها و سس نویسنده توییت در فیلم انگل او واکنش نشان می دهد!

Urvashi Rautela کپی و رب ها و سس نویسنده توییت در فیلم انگل او واکنش نشان می دهد! – سرگرمی

انتشار: May 02, 2020, 11:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Urvashi Rautela آمده است در اخبار, این بار برای کپی کردن و چسباندن یک ما مبتنی بر نویسنده توییت در فیلم انگل. این است چگونه او واکنش نشان داد!

Picture Courtesy: Twitter

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: توییتر

Urvashi Rautela آمده است در اخبار, این بار برای کپی کردن و چسباندن یک ما مبتنی بر نویسنده توییت در فیلم انگل. اجازه دهید بحث در مورد نویسنده JP Iuro و صدای جیر جیر خود را اول است.

در نظر گرفتن به حساب توییتر خود نوشت: – “چیزی که من واقعا دوست دارم در مورد انگل های فیلم است که به جای به تصویر کشیدن خانواده به عنوان scammers تظاهر به خوب در شغل خود انجام می دهند در واقع شغل خود را بی وقفه! آنچه آنها عدم نیست, مهارت, اما نهادی تمبر تایید و کمان و روبان آنها افراد ثروتمند را دوست دارم.” (sic)

و Rautela را صدای جیر جیر که در حال حاضر حذف شده بود, برش, کپی و جا به جا یک نگاهی به این دو توییتهایی حق در اینجا:

Urvashi Rautlela

هنگامی که یک کاربر اشاره کرد این نویسنده نوشت: – “من ریشه برای او” و همچنین نوشت: – “چرا او حداقل درست دستور زبان” um من دستور زبان بد? بخشی از پرنیان??? وای” (sic)

در اینجا آن را بخوانید:

Urvashi نیز تحت موشکافی از شهروندان زمانی که او همان چیزی را به آرزو شبانه Azmi بازیابی سریع با کپی کردن نخست وزیر نارندرا. ما تعجب می کنم چگونه خواهد بازیگر واکنش نشان می دهند در حال حاضر!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im