Urvashi Rautela همکاری با شاه باخ برای ایجاد آگاهی در مورد COVID-19


Urvashi Rautela نیز انجام بهترین خود را با ارسال و ترغیب مردم به ماندن بگیرید امن و اقدامات احتیاطی لازم است.

Urvashi Rautela and King Bach/picture courtesy: Urvashi Rautela's Instagram account

Urvashi Rautela و پادشاه باخ/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Urvashi Rautela را Instagram account

ما ستاره بالیوود در تلاش هستند وجود دارد سطح به حد آگاهی به عنوان آنها می توانید در مورد این بیماری همه گیر که شامل گسترش و قلب خود را در خارج از کشور دست به طناب دیگر افراد همفکر. Urvashi Rautela نیز انجام بهترین خود را با ارسال و ترغیب مردم به ماندن بگیرید امن و اقدامات احتیاطی لازم است. او همچنین بخشی خود را با همکاری با اندرو. کارشناسی B. aka King باخ از ‘انگور’. دو مشهور رفته اند زندگی می کنند در سایت های شبکه های اجتماعی Instagram.

نقطه تمام از رفتن زندگی می کنند با پادشاه باخ بود برای ایجاد یک آگاهی خوبی در هند و در سطح بین المللی. از آنجا که اکثر مردم در حال گرفتن COVID-19 جدی در این نقطه است.’ من و پادشاه باخ از مردم خواست تا با همکاری دولت و تیم پزشکی هر آنچه که آنها می گویند ما باید به دنبال آنها ما را به اقدامات احتیاطی. آن را تنها به ما کمک کند به ماندن بگیرید امن است که شما باید به ماندن در خانه و شکستن زنجیره ای به طوری که ما می توانیم سالم و COVID رایگان هند است. او گفت:.

این شامل Urvashi و پادشاه باخ پاسخ COVID-19 مربوط به سئوالات مربوطه خود را طرفداران.

Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) یک بیماری عفونی ناشی از سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2). این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در سال 2019 در ووهان در استان هوبئی مرکزی در چین بوده است و پس از گسترش در سطح جهان و در نتیجه 2019-20 coronavirus بیماری همه گیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im