غیر واقعی به بازی در زیستی-محیط امن: Rahul Dravid

غیر واقعی به بازی در زیستی-محیط امن: Rahul Dravid – ورزشی

به روز شده: مه 27, 2020, 07:30 IST | PTI | دهلی نو

به دنبال راه اندازی مجدد آن فصل کریکت پس از هفته ها عدم توجه به COVID-19 همه گیر بانک مرکزی اروپا به تازگی اعلام کرد که این امر باید در محل زیستی امن سالن به میزبانی پاکستان و هند غربی بعد از این تابستان

Rahul Dravid

Rahul Dravid

سابق هند کاپیتان Rahul Dravid احساس جاه طلبی به سر کریکت در زیستی-محیط امن است “غیر واقعی” به شست را به مفهوم در درجه اول شناور توسط انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره. به دنبال راه اندازی مجدد آن فصل کریکت پس از هفته ها عدم توجه به COVID-19 همه گیر بانک مرکزی اروپا به تازگی اعلام کرد که این امر باید در محل زیستی امن سالن به میزبانی پاکستان و هند غربی بعد از این تابستان. اما حلاجی بزرگ Dravid متقاعد نشده است با این مفهوم است.

“این است که کمی غیر واقعی به چیزهایی که در سطح بانک مرکزی اروپا است که صحبت کردن در مورد. بدیهی است بانک مرکزی اروپا بسیار مشتاق به انجام این سری از آنجا که آنها تا به حال هیچ دیگر کریکت…,” Dravid گفت: در طول یک وبینار انجام شده در حمایت از YUVA, یک سازمان غیر انتفاعی است. “حتی اگر آنها به طور بالقوه قادر به ایجاد یک حباب و مدیریت آن را در راه است که من فکر می کنم از آن خواهد شد غیر ممکن است برای هر کس به انجام آن با نوع تقویم که ما با سفر که شما را در تور و تعداد زیادی از مردم درگیر,” او اضافه شده است. نه فقط بانک مرکزی و حتی آفریقای جنوبی پیشنهاد کرده است که برنامه ریزی شده تور هند تلاش می شود در یک زیستی-محیط امن است.

“همه ما امیدواریم که همه چیز خواهد شد با گذشت زمان و بهتر است هنگامی که ما بهتر دارو. “در مورد bio-حباب شما انجام تمام تست قرنطینه و سپس در روز دو آزمون مسابقه چه می شود اگر یک بازیکن تست مثبت ؟ چه اتفاقی می افتد ؟ این قوانین به عنوان آنها در حال حاضر را ببینید عمومی وزارت بهداشت در آینده و قرار دادن هر کس در قرنطینه.” که به معنی یک پایان ناگهانی به رسیدگی در آزمون مطابقت. “…به پایان می رسد که تمام هزینه های که ساخته شد برای هر کس وجود دارد و ایجاد آن محیط زیست است. “ما در حال رفتن به مجبور به کار با وزارت بهداشت و مقامات دولتی برای پیدا کردن یک راه است که در آن حتی اگر یک بازیکن تست مثبت تمام مسابقات نیست لغو” Dravid که سران ملی کریکت آکادمی اضافه شده است.

کریکت مانند همه دیگر ورزشی جهانی به توقف screeching با توجه به همه گیر است که سرچشمه در چین در شهر ووهان در استان هوبئی. بازیکنان باید محدود شده است به خانه های خود را با توجه به مستندات اجرا برای مهار این بیماری همه گیر. “در یک سطح حرفه ای بازیکنان را تنظیم خواهد کرد و نه اجازه دهید آن را تحت تاثیر عملکرد خود را بسیار. حرفه ای هنگامی که او یا او می شود در این زمینه یک مقدار زیادی از غرور در خود. “به طوری که آنها را پیدا خواهد کرد یک راه برای مقابله با آن است. اما تجربه در پایان روز در حال رفتن به همان خواهد بود.”

او گفت: ورزشکاران قطعا دست تجربه انجام در مقابل بسته بندی شده می ایستد اگر ورزش می رود پشت درب بسته. “بازیکنان به انجام در مقابل جمعیت تعامل با طرفداران خود را و می افزاید که باور نکردنی پیچیدگی به یک ورزش است. من فکر می کنم این چیزی است که یک بازیکن قطعا از دست ندهید. وجود شخصی است رضایت خود را هنگامی که شما انجام در مقابل یک جمعیت بزرگ.” Dravid توصیه بازیکنان تنها به تمرکز بر روی چیزهایی که در کنترل خود مانند راه برای به دست آوردن مهارت های خود را پس از یک مدت طولانی و غیرمنتظرهء وقفه.

“به عنوان ورزشکاران ما استفاده می شود به خرید و فروش با تعداد زیادی از عدم قطعیت در حرفه ما. همه چیز نیست به محل سقوط. شما تمایل به دریافت ترسیده و نگران مسائل اما من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من انجام داده اند این است که فکر می کنم در مورد چیزهایی که من می توانید کنترل کنید. “همه شما می توانید کنترل خود را آماده تمرین عاطفی و روانی خوبی بودن. شما نمی توانید خود را کنترل نتایج و یا اجرای…شاید آن را کمی از زمان برای گرفتن به خود اصلی سطح مهارت. اما آن را نمی خواهد بلند. این درست مثل دوچرخه سواری.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im