باز کردن 3.0 توصیه: کفش, سینما, سالن ورزشگاه با محدودیت های میان COVID-19

باز کردن 3.0 توصیه: کفش, سینما, سالن ورزشگاه با محدودیت های میان COVID-19 – اخبار

به روز شده: ژوئیه 27, 2020, 18:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این ماهاراشترا دولت نیز در تدوین دستورالعمل ها برای دادن تسهیلات بیشتر تحت ماموریت Begin Again’

A closed multiplex in Borivli. File photo

بسته های متعدد در بریولی. فایل عکس

به عنوان بخشی از باز کردن 3.0 شروع از 1 اوت صنایع در کشور توصیه می شود که دولت اتحادیه سهولت مستند محدودیت اجازه می دهد فیلم تئاتر, سالن های ورزشی و رستوران در هتل ها برای بازگشایی با محدودیت.

تئاتر, سالن های ورزشی مدارس و کالج ها بسته شده اند پس از هند رفت و به مستند در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19. اینجا بیشتر بخوانید.

طبق گزارش انجمن سینما سالن توصیه می شود به اطلاعات اتحادیه و پخش وزارت که تئاتر اجازه داده می شود به تابع با 25-30 درصد ظرفیت است. درخواست شده است فرستاده اتحادیه وزارت.

در ضمن ماهاراشترا دولت نیز در تدوین دستورالعمل ها برای دادن تسهیلات بیشتر تحت ماموریت شروع دوباره. دولت ممکن است باز مراکز خرید به عنوان بخشی از بازکردن فعالیت های اقتصادی.

سانتی متر Uddhav Thackeray حماسه پاسخ به سانجی Raut سوال ‘که می تواند مردم Vada Pav در بمبئی خیابان؟’

دولت دهلی نو نیز خواسته دولت مرکزی اجازه می دهد تا مترو قطار به بازی اما هیچ تصمیمی گرفته شده در این زمینه است.

در این گزارش آمده است که این مرکز در حال حرکت با احتیاط در کاهش محدودیت های به عنوان بسیاری از جشنواره ها برنامه ریزی شده در ماه آینده.

روز دوشنبه پیشرو صنعت بدن فدراسیون هندی Chambers of Commerce & Industry (FICCI) گفت که هند و خارجی حامل باید در حال حاضر اجازه داده می شود به کار گیرند و این کشور باید اجازه می دهد تا خارجی ها برای سفر به هند را به صورت متقابل. در حالی که شده است وجود دارد قابل توجهی کاهش مستند شرایط در راستای فاز یک و دو فاز و سه باقی می ماند یک تصمیم بسیار مهم برای کشور آن را گفت.

FICCI گفت: روشن تاریخ باید اعلام متحده برای باز کردن گردشگری, بناهای تاریخی, جاذبه های گردشگری, هتل ها, رستوران ها و کافه ها. تمام رستوران ها و eateries در یک هتل باید مجاز به خدمت مقیم و غیر مقیم مهمانان در 50 درصد گنجایش در حالی که حفظ اجتماعی فاصله هنجارها و تمام اقدامات احتیاطی لازم.

اجازه باید داده برای میزبانی انواع ضیافت ها و کنفرانس در هتل. COVID-19 آزمون قبل از ورود گران و ناخوشایند نیاز است که وجود دارد در برخی از کشورها. این باید حذف شود گفت: FICCI. متوسط چک, استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله باید, البته می شود لازم الاجرا است.

مترو راه آهن خدمات ممکن است باز شود. ایستگاه در مهار مناطق باید بسته باقی می ماند و قطار نیاز به توقف در این ایستگاه. خدمات ممکن است شروع با کمتر از 50 درصد ظرفیت در ابتدا و می تواند به تدریج افزایش یافته است.

آن را نیز نامیده می شود برای باز کردن, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, میله, سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه با ایمنی مناسب و اقدامات بهداشتی در محل.

هند روز دوشنبه ثبت بالاترین تک-بعد سنبله تقریبا 50,000 (49,931) تازه موارد مصرف مجموع شمارش به بیش از 14.35 لاخ موارد در حالی که با 708 جدید مرگ و میر کل مرگ و میر عبور 32,771 اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت.

هند COVID-19 موارد به 14 لاخ از 13 لاخ در 2 روز بیش از 49,000 موارد جدید در 24 ساعت گذشته

با توجه به آخرین اطلاعات تعداد کل موارد در هند رسیده 14,35,453 که 32,771 مردم فوت کرده اند در حالی که 9,17,568 مردم بهبود یافته اند. تعداد کل موارد 4,85,114. میزان بهبودی بیشتر بهبود یافته به 63.92 درصد است.

اینکه سوم-بدترین آمار کشور هند در حال حاضر با اضافه کردن یک لاخ موارد در کمتر از سه روز است. دوشنبه گذشته این کشور عبور کرده 11 لاخ-علامت گذاری و در عرض هفت روز به آن اضافه شده سه لاخ تازه بیشتر موارد. ماهاراشترا باقی مانده بدترین آمار دولت پس از ضبط یک روز سنبله از 9,431 موارد مصرف دولت را در شمارش به 3,75,799 که 13,656 که مردم از این بیماری کشنده است.

ماهاراشترا توسط تامیل نادو (2,13,723) دهلی (1,30,606) کارناتاکا (96,141) و آندرا پرادش (96,298).ملی سرمایه ثبت یک روز سنبله از 1,075 موارد مصرف چوب خط حساب کردن فراتر از 1.3 لاخ موارد که 11,904 فعال بودند موارد به عنوان 3,827 نفر کشته و 1,14,875 شد درمان و مرخص شد.

(با ورودی از سازمان)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید