اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan را به اتهام به عنوان کسی که هیئت اجرایی رئیس

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan را به اتهام به عنوان کسی که هیئت اجرایی رئیس – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 09:04 IST | ANI | دهلی نو

اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan بود روز دوشنبه شرکت کننده در 73 مجمع بهداشت جهانی (بهداشت) از طریق ویدئو کنفرانس

Harsh Vardhan

Harsh Vardhan

اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan تنظیم شده است به نگاهی به اتهام به عنوان رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) هیئت اجرایی on May 22, منابع گفت: در روز سه شنبه. هیئت اجرایی جلسه ای که برگزار خواهد شد در آوریل 22. هیئت اجرایی متشکل از 34 مشخصات فنی واجد شرایط اعضای منتخب برای دوره سه ساله. رئیس پست برگزار شد با چرخش به صورت یک سال در میان گروه های منطقه ای. توابع اصلی هیئت مدیره برای اجرای تصمیمات و سیاست های بهداشت و درمان مجلس و تسهیل کار خود را.

اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan بود روز دوشنبه شرکت کننده در 73 مجمع بهداشت جهانی (بهداشت) از طریق ویدئو کنفرانس. بهداشت است که این تصمیم از سوی سازمان بهداشت جهانی. در سخنرانی خود وزیر بهداشت ابراز کرده و خود را “عمیق ترین تسلیت” در از دست دادن زندگی در سراسر جهان با توجه به COVID-19 و همچنین با ابراز “قدردانی صمیمانه” برای تلاش های کسانی که در خط مقدم این نبرد است.

“ما در هند را بر عهده گرفت و COVID-19 چالش با بالاترین سطح از تعهد سیاسی. ما نخست وزیر نارندرا مودی شخصا نظارت وضعیت و تضمین حق شفعه نرم افزار-فعال و مدرج پاسخ می روم و هیچ سنگ نمیماند که پشت به مهار ویروس مرگبار از گسترش” Harsh Vardhan گفته بود.

وزیر حال تاکید کرد که این زمانی است که بشر باید با هم آمده است.

“ما بخشی از هند است و نقش کلیدی در پرورش دو جانبه و منطقه ای مشارکت. تحت نخست وزیر ما را قادر رهبری هند عرضه داروهای ضروری به 123 سازمان ملل به عنوان یک بیان از همبستگی” او گفت:. “من اینجا ایستاده به افتخار پزشکان و پرستاران و امدادگران دانشمندان و روزنامه نگاران تحویل پسران امنیت کارکنان بهداشت کارکنان و پرسنل پلیس – فراموش کردن نقش که امروز بازی ‘superhumans’. آنها ما قهرمانان واقعی,” او اضافه شده است.

73 مجمع بهداشت جهانی (م) به اتفاق آرا قطعنامه ای را به انجام مستقل کاوشگر که COVID-19 پاسخ. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus تشکر بهداشت جهانی مجمع اعضا برای اتخاذ یک قطعنامه در ارزیابی مستقل از coronavirus پاسخ.

“من از کشورهای عضو برای تصویب این قطعنامه که خواستار مستقل و جامع بررسی واکنش بین المللی – از جمله, اما نه محدود به, که عملکرد. به من گفت: دیروز من به آغاز چنین ارزیابی در اولین لحظه مناسب” گفت: Tedros.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im