Undertaker: آخرین سوار نقد و بررسی: فصل 3 – پایان یک عصر را نشان می دهد سقوط چهار WWE legends

Undertaker: آخرین سوار نقد و بررسی: فصل 3 – پایان یک عصر را نشان می دهد سقوط چهار WWE legends – ورزشی

به روز شده: مه 23, 2020, 11:54 IST | شاون d’souza | بمبئی

Undertaker: آخرین سوار نقد و بررسی: فصل 3 – پایان یک عصر به ما نشان می دهد چگونه او در شکار برای یک پایان کامل, اما در عوض در بر داشت مخالف

Triple H, Shawn Michael, Kane and The Undertaker at Crown Jewel in 2019

Triple H, شاون مایکل کین و آندرتیکر در گوهر تاج در سال 2019

Undertaker The Last Ride Chapter 2 – رستگاری آشکار جزئیات یادداشت برداری راه برای پیدا کردن یک بازی است که می تواند کمک به او را از گرو در اوردن خود را پس از دست دادن خود را در WM 33 و چگونه او برنده در مسابقات 34.

Undertaker: The Last Ride Chapter 3 – پایان یک عصر به دنبال حوادث پس رسلمنیا 34 بعد از Undertaker شکست جان سینا در تک بازی. یادداشت برداری یک بازگشت پس از یک سال بود اما نه در محتوا با راه خود را در بازی رفت به عنوان او آماده برای رفتن طولانی تر است. پس کوتاه, مسابقه, او به دنبال چیزی بیشتر – است که یک بازی!

Undertaker است و در حال حاضر در خود رسلمنیا 34 بازی اما باور نمی کند که پدر او به دست آورد. یادداشت برداری نشان می دهد که دختر خود را معمولا خواب را از طریق مسابقات او برنده و باقی می ماند تا برای او از دست می دهد.

سریع به جلو به عربستان سعودی بزرگترین رویال رامبل در سال 2018 است. Undertaker شد و سپس رو به Rusev در یک تابوت مطابقت و یک بار دیگر در برداشت که او را ترک کردن با سینا. یادداشت برداری برنده بازی بود و کاملا راضی راه آن رفت و آن را یک ” پیروزی در سراسر.’

در ماه اوت سال 2018 در افسانه ای Madison Square Garden, Undertaker وارد یک مسابقه همراه با نسبتا جوانتر WWE ستاره های بزرگ مانند رومن رینز براون Strowman و کوین اونز الیاس و بارون کوربين. این یک six-man tag team match که در آن یادداشت برداری حاکم و Strowman زمان در Owens, الیاس و کوربين. یادداشت برداری اعتراف کرد که اگر شما انجام و یا انجام نمی دهد طرفداران در باغ چه می خواهند آنها را به شما اجازه می دانم که در هر صورت.

بسته شدن لحظات بزرگ هستند اما گرفتن وجود دارد 22. آن را می سازد شما می خواهید به یک دیگر – Triple H

بعد تا شد WWE اولین رویداد در استرالیا – مرحله نهایی مسابقات سوپر. آندرتیکر برنامه ریزی شده بود به صورت سه ثانیه رقیب خود را در بسیار پیش بینی شده در آخرین زمان تا کنون مسابقه در WWE سوپر مرحله نهایی مسابقات. آندرتیکر و سه ثانیه بوده است legends برای 20-25 سال گذشته و در نظر گرفته شد شدید رقبا در مربع دایره. آنها ممکن است به اشتراک گذاشته نمی شود یک ‘buddy-دوستان’ ارتباط به عنوان Paul Levesque (Triple H) می گوید: اما آنها وجود دارد خواهد بود برای هر یک از دیگر زمانی که زمان وارد شده است.

Undertaker and Shawn Michaels at WrestleMania 25آندرتیکر و شاون مایکلز در رسلمنیا 25

Undertaker گفت: “من رابطه خوبی با بسیاری از ستاره های بزرگ WWE اما با هیچ بی احترامی به کسی, بهترین چهار بازی من تا به حال دو با شاون مایکلز (رسلمنیا 25, 26) و دو با Triple H (رسلمنیا 27, 28).”

Shawn Michaels گفت: “احترام است که او (یادداشت برداری) تا به حال با من چون از توانایی من که تساوی همه چیز را در ذهن خود در مورد من.” شاون تماس خود را در شیمی “سحر و جادو” و یک قرار می دهد که یک لبخند در چهره اش.

آخرین سوار فصل 3 پس از آن برگزار مسابقه بین شاون مایکلز و آندرتیکر در رسلمنیا 25, است که هنوز هم مورد ستایش قرار داد به عنوان بهترین بازی WWE در تاریخ توسط بسیاری از. سال بعد در رسلمنیا 26 دو تا به حال به افزایش ریسک به عنوان آنها قبلا تنظیم نوار در شیدایی 25. این صورتحساب به عنوان یک حرفه ای در مقابل خط’ بازی جایی که اگر Shawn Michaels از دست او خواهد بود مجبور به بازنشسته. مایکلز در ادامه به از دست دادن و این دو را تکان داد دست در آنچه که به نام ” نهایی مسابقات حاضر است.’ یادداشت برداری حفظ خط رکورد در یک مسابقه که زندگی می کنند از طریق سنین در داستان در آن بهترین است.

میک فولی گفت: “آن را سخت به فکر می کنم از یک کتاب داستان برای پایان دادن به این شخصیت های باور نکردنی اما به اعتقاد من وجود خواهد آمد زمانی که او می داند که آن زمان برای خداحافظی و آن را قابل درک است که ما دیده ایم گذشته از پدیده است.”

Triple H و پس از آن مواجه آندرتیکر در شیدایی 27 در هیچ رد صلاحیت مطابقت و به وضوح به حال چکمه های بزرگ برای پر کردن پس از دو بازی یادداشت برداری با شاون. دو WWE legends در زمان خشونت به سطح دیگری. در سال بعد از آن آمد دایره کامل در Hell in a Cell match بود که به نام “پایان یک عصر” توسط بیشتر با یادداشت برداری و شکارچی (Triple H) رو یک بار دیگر این بار با مایکل به عنوان مهمان داور.

پایان یک دوره?

شش سال پس از آخرین تفرج در رسلمنیا 28, WWE Super مرحله نهایی مسابقات تا به حال Undertaker vs Triple H برای آخرین بار-همیشه با کین (یادداشت برداری داستان برادر) و شاون مایکلز در مربوطه خود را در گوشه و کنار. Triple H به حال مورد ضرب و شتم آندرتیکر در یک تک بازی در 16 سال است. شکارچی در ادامه به بررسی که کردن فهرست خود را در نهایت.

Kane and The Undertaker at Super Show Downکین و آندرتیکر در مرحله نهایی مسابقات سوپر

پس از پایان دادن به در SSD, Triple H and Shawn Michaels پیوست دوباره به فرم خود جناح DX در سفارش به چهره برادران تخریب (Kane و Undertaker). بازی خود را در تاج جواهر زیر ماه می تا پایان Shawn Michaels اولین مسابقه در هشت سال پس از آندرتیکر بازنشسته شد او در سال 2010.

Shawn Michaels گفت: “در حال خارج وجود دارد با کسانی که بچه ها فقط یک چیز راحت. و آن را برای تلفن های موبایل مانند من می تواند انجام این کار و برای تلفن های موبایل سرگرم کننده است.” اما سرنوشت به حال چیزهای دیگر در فروشگاه برای این چهار.

تاج جواهر بازی را دیدم بسیاری از botches با Triple H دست گرفتن درهم بین طناب و قبل از سقوط, شاون مایکلز به طور تصادفی گرفتن کین ماسک کردن در حالی که پرتاب مشت بد moonsault از بالای طناب. Triple H شکست خورده امضا شجره حرکت (یک کابوس واقعا).

Undertaker گفت: این trainwreck است و یک فاجعه است.’ Triple H به پایان رسید تا آن را ‘بد فیلم کمدی’. Shawn Michaels گفت: “آن را کاملا منفجر کرد.’

بدیهی است که این چپ Undertaker شکار هنوز هم به دنبال خود کتاب داستان ،

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im