Undertaker: آخرین سوار نقد و بررسی: فصل 2 – رستگاری نشان می دهد که چرا او نمی بازنشسته

Undertaker: آخرین سوار نقد و بررسی: فصل 2 – رستگاری نشان می دهد که چرا او نمی بازنشسته – ورزشی

به روز شده: مارس 22, 2020, 11:35 IST | شاون d’souza | بمبئی

Undertaker: آخرین سوار نقد و بررسی: فصل 2 از قسمت 1 و در مورد آینده اش با WWE

The Undertaker and Michelle McCool backstage after WrestleMania 34

آندرتیکر و Michelle McCool, پشت صحنه بعد از رسلمنیا 34

“من نه به عنوان خوب به عنوان من یک بار بود اما من خوب زمانی که من تا کنون بود” – Undertaker

Undertaker: The Last Ride Chapter 2 رستگاری میدارد تا پس از حوادث در رسلمنیا 33 در سال 2017.

علامت کلاوای (The Undertaker) گروه راک خود را WM 33 مسابقه با رومن رینز و احساس می کند او باید با توجه خیلی بیشتر به دولت بود که او یک “ناامیدی’. پس از دست دادن به رومن رینز در رسلمنیا 33, Undertaker در ادامه به ترک امضای خود لباس – کت و کلاه – در حلقه و گفت: “نمی تواند هر چیزی را واقعی تر در آنچه که او احساس در آن لحظه خاص.

Undertaker post his match at WrestleMania 33Undertaker پست بازی او در رسلمنیا 33

WWE ستاره های بزرگ نشان می دهد آن را به نام ‘مذهبی’. بزرگ نشان می دهد گفت: “این نماد چگونه یادداشت برداری مشغول به کار در تمام زندگی خود را. هنگامی که شما ترک که حلقه, همه چیز در آن است. شما به طرفداران آنچه آنها می خواستند.”

“برای دیدن که نمادگرایی در چهره اش که هرگز او ثبت هر چیزی… که رو به من گفت:” شین مک ماهون که در مواجهه یادداشت برداری در رسلمنیا 32.

قسمت دوم از docuseries در Phenom ساکن عمیقا به Undertaker طرز فکر و همسرش, Michelle McCool احساسات در آنچه که در آینده برای او ارسال WM 2017. یادداشت برداری زندگی با حسرت و قصد خود را از گرو در اوردن اما فقط یک مشکل می ایستد در راه خود را به سلامت.

“I don’t wanna be a طنز از خودم” – Undertaker

Undertaker backstage at WrestleMania 33

Undertaker پشت صحنه در رسلمنیا 33

Michelle McCool گفت: “او در سمت چپ ‘آندرتیکر’ شخصیت در حلقه اما برای اولین بار در 30 سال او را شکست شخصیت و مرا بوسید در هوا. که تنها چیزی که به من امید داد که خودخواهانه به عنوان یک همسر به می دانم که درد بسیار او به این باور است که او انجام داده است.”

سابق جهانی قهرمان رومن رینز که با آن مواجه یادداشت برداری در رسلمنیا 33 مسابقه گفت: “دلخراش بود آن را تحت تاثیر قرار من و من و عاطفی می خوام گریه. من پشیمان نیستم هر چیزی… در آن بود (مسابقه) ، هیچ. اما ما در حال حاضر و به عنوان اجرا های زنده هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. این همه می آید به شخصیت او و مسئولیت او نگه می دارد. اگر وجود دارد یک کار باید انجام شود و هدف به دست آورد او آن انجام می شود.”

WWE رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون گفت: “اول شما احساس بد برای انسان و سپس برای شخصیت. به عنوان یک انسان او تا به حال یک تصمیم بزرگ را – چه او انجام دهید که بهترین ها را برای خانواده اش است.”

Undertaker post his match at WrestleMania 33

Undertaker: The Last Ride Chapter 2 و سپس ادامه می دهد چهار هفته بعد از رسلمنیا سال 2017 مسابقه که در آن یادداشت برداری در ادامه به انجام جراحی مفصل ران. در آن زمان یادداشت برداری نشان می دهد که او تا به حال در مجموع از 15 عمل جراحی در حرفه خود (چشم, شانه, عضله دوسر زانو, انگشتان).

پس از عمل جراحی, Undertaker منتشر شد از درد مزمن در لگن به طول انجامید که برای تقریبا 15 سال است. او گفت: “من درد و قادر به انجام همه چیز است.”

علامت Callaway همسر Michelle McCool ایستاده بود مثل یک سنگ در کنار او در طول این زمان تلاش. “او باید یک مدال برای چه او را از طریق رفت و تا به حال برای تحمل و قدرت. او به من نشان داد چه بود مهم در زندگی دوباره به خاطر من از دست داده است. من نمی خواهد مرد من امروز بدون او.”

آن را نیز نشان داد در فصل 2 که McCool نمی خواهید به ملاقات دو WWE superstars در طول زندگی حرفه ای خود را در شرکت – کین (Glenn Jacobs) و آندرتیکر. او در ادامه برای پیدا کردن که کین یکی از بهترین ها در جهان است و او به پایان رسید تا ازدواج با یک دیگر (Undertaker). آنها بازتاب به خود چند نشست و آن را نیز نشان داد که کلاوای در واقع کاهش یافت و برای McCool چون او واقعا می دانست که چگونه به پرتاب یک توپ فوتبال’.

سه ماه بعد Undertaker قرارداد با WWE بود که در آستانه انقضای در ماه اوت سال 2017. یادداشت برداری برنامه ریزی شده بود برای ملاقات با مدیر عامل WWE وینس به بحث در مورد نقش خود در آینده و اذعان می کند او داد تا strategising جلسات با وینس ‘یک مدت طولانی در حالی که پیش. با وجود کار برای او Undertaker مشترک یک پیوند ویژه ای با وینس مک ماهون شبیه هیچ دیگر است. “علاوه بر پدر من با نفوذ ترین فرد در زندگی من است وینس” گفت: یادداشت برداری.

بزرگ نشان می دهد, باتیستا, Bret Hart رفتن به صحبت در مورد یادداشت برداری را در رابطه با وینس از طریق سال و سفر خود را با هم در ساختمان WWE به عنوان یک کسب و کار است. یادداشت برداری گفت: “او (وینس) بوده و مانند پدر و برادر – شده است و این همه به من.”

وقتی پرسیده شد که چه Undertaker به معنای به او و WWE وینس به سادگی اشک و می گوید “نمی تواند انجام دهد”.

ژانویه 2018 – در رویال رامبل, Michelle McCool رقابت در اولین زنان رویال رامبل مسابقه. پس از سر و صدا, Vince مورد بحث ممکن است بازی برای Undertaker با 16 بار قهرمان جان سینا در رسلمنیا 34. اگر چه او در ابتدا شک بازگشت او از لحاظ جسمی یادداشت برداری شروع prepping برای همان. او در ادامه به یک حلقه سفارشی برای خود و تمرین خود را در حلقه بازی.

یک ماه قبل از مسابقات 34, The Phenom شروع مرکزی تمرکز بر روی تمرینات هوازی. او تنها هدف بود برای نجات خود و یک بازی بهتر و سرقت با نشان دادن یک نمایش از بین بردن شیدایی 33 عملکرد از کتاب خود را. Undertaker همچنین کمک بزرگ در سابق WWE superstar Primo که آموزش دیده و با او در حلقه 2 هفته پیش از شیدایی.

جان سینا 16-زمان WWE قهرمان جهان و یکی از بزرگترین ستاره های بزرگ در WWE در گذشته 2 دهه اظهار داشت که این داستان تصمیم گرفته شد که آنها تا به حال به ‘بازگشت آندرتیکر’.

John Cena and The Undertaker backstage after WrestleMania 34جان سینا و آندرتیکر پس از پشت صحنه رسلمنیا 34

جان سینا و آندرتیکر برای اولین بار در مواجهه با یکدیگر در یک تک بازی در Vengeance سال 2003 که یادداشت برداری به دست آورد. این مسابقه در رسلمنیا 34 ساله بود برای پر کردن خالی از 2017. آندرتیکر و جان سینا در مواجهه با یکدیگر در آنچه که می تواند به نام یک مسابقه با یادداشت برداری مسلط کل مطابقت نمایشگاه همه امضای خود حرکت می کند و به پایان رسید تا برنده این مسابقه است. WWE Universe, اما, باقی مانده بود التماس برای بیشتر.

با اینحال آندرتیکر پاک همه شک و تردید و در نهایت می دانستند که او تا به حال آن را در او به گریبان است. تنها سوالی که التماس در حال حاضر – آیا او هنوز تصمیم به کشتی و یا قطع و دستکش خود را?

Undertaker: آخرین Rider فصل 3 خواهد شیرجه رفتن به جزئیات تصمیم گیرنده ساخته شده و چه آشکار.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de