Undertaker: آخرین سوار نقد و بررسی: فصل 1 – بزرگترین ترس گیج است و اشک حرکات تند و سریع

Undertaker: آخرین سوار نقد و بررسی: فصل 1 – بزرگترین ترس گیج است و پارگی-حرکات – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 10:40 IST | شاون d’souza | بمبئی

فصل 1 از Undertaker: آخرین سوار مذاکرات در مورد سفر خود را از 2017-2020 است و بسیاری از WWE جانباز ستاره های بزرگ به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد ‘پدیده’

The Undertaker

آندرتیکر

Undertaker: آخرین سوار
در: WWE Network
بازیگران: Mark Callaway, Paul Levesque, Kurt Angle, Steve Austin, Ric Flair جو Anoa را
امتیاز: Rating

“هر بار که من فکر می کنم من از آنها جلو و من پشت در”: Undertaker

Undertaker: آخرین سوار پنج قسمت مجموعه مستند ساخته شد که به نمایش گذاشت WWE legend حرفه ای در اولین.

این مجموعه مستند به طور عمده تمرکز بر روی جدول زمانی بین 2017-2020. اما Undertaker: آخرین سوار نیز نشان می دهد این پدیده را اوایل سال در WWE حق را از خود پر شور و حماسه برای اولین بار در WWE Survivor Series در سال 1990.

“هر رسلمنیا مسابقه منحصر به فرد در راه خود را. آن شد این لحظه باور نکردنی هر سال شما نگاه به جلو به عنوان بخشی از”: مایکل کول

در اوایل این مستند نشان می دهد که آندرتیکر اعتراف کرد که او نمی تواند گریبان همه سال از طریق قرار دادن استراحت به گمانه زنی و بحث در مورد همان.

آندرتیکر است infamously شناخته شده برای ‘خط’ در رسلمنیا WWE و آن این است که به او کمک کرد تا گریبان کمتر در طول سال. Undertaker می رود به اعتراف که ” خط ” ساخته شده آن را خوب است برای من به کار یک بار در سال به عنوان من تا به حال به دفاع از آن است.

قبل از رسلمنیا 33 در سال 2017, آندرتیکر, مذاکرات در مورد مسئله اصلی برای او بود برای دیدن اگر وجود دارد به اندازه کافی گاز در مخزن.’

“من فکر نمی کنم هر کشتی گیر به دست آورده است اتاق قفل رابطه با همسالان خود را به عنوان خوانده شده را علامت Callaway است”: JR

Undertaker: The Last Ride Chapter 1 همچنین حفاری عمیق تر به Undertaker دقیق جلسات تمرین پیش از مسابقات 33. Undertaker گفت: “این همیشه ترین nerve-wracking تمرین به دلیل آن را یکی از آخرین قبل از بازی.”

Undertaker در ادامه به بحث در مورد خود را در رسلمنیا مسابقات با تمرکز به طور عمده از رسلمنیا 25 به بعد. یادداشت برداری گفت: “دو بازی با شاون مایکلز (رسلمنیا 25 و 26, من بیش از حد سخت. اولین مسابقه با Triple H (رسلمنیا 27) خیلی بی رحمانه است.”

Undertaker بود carted پس از مطابقت با Triple H در رسلمنیا 27 و صرف دو تمام روز در یک هتل و او هیپ تعمیر. Undertaker سپس به تماس رسلمنیا 28 و 29 ‘بسیار خوب’.

Undertaker بود که معروف و شناخته شده برای شکست نخوردگان خط در رسلمنیا و آن بود در 21-0 تا رسلمنیا 29. در رسلمنیا 30, Undertaker رو Brock Lesnar در صورتحساب مطابقت. Undertaker در ادامه به از دست دادن به Brock Lesnar برای اولین بار در رسلمنیا در آنچه که می تواند به نام WWE را تکان دهنده ترین لحظه تاریخ است.

“مردم هیچ ایده درد او در جسمی”: Michelle McCool

Undertaker همچنین نشان داد که این مسابقه با براک Lesnar در رسلمنیا 30 یکی “او هنوز هم به یاد داشته باشید’. Undertaker دچار ضربه مغزی در طول مسابقه با براک اما او مطمئن نیست که. یادداشت برداری کرده است ‘هیچ خاطره ای از بازی و چگونه از آن اتفاق افتاده است’. او همچنین در ادامه به نشان می دهد که آخرین خاطره آن روز بود که در 3.30 pm.

صحبت کردن در مورد Undertaker پست بازی با Lesnar, ورزشی, مربی لری نشان می دهد که یادداشت برداری به حال “مبارک خیرگی است که او تا به حال هیچ ایده که در آن او در”. آندرتیکر شد و سپس رانده شده به بیمارستان در یک ون و مدیر عامل WWE وینس مک ماهون و Brock Lesnar شد و درست پشت سر او به قرض دادن او بسیار مورد نیاز پشتیبانی می کند. Undertaker گفت که ضربه مغزی او در رسلمنیا 30 نابود اعتماد به نفس خود را.

“هیچ کس مانند او. نه تنها شخصیت خود را حضور او”: Kurt Angle

هنوز بسیاری از طرفداران WWE خواهد این را می دانند اما آن را نازل شده در این مستند است که در آن هیچ یک دیگر از سه گانه hH که متوجه شده است که یادداشت برداری دچار ضربه مغزی لحظات پیش از دومی مسابقه در رسلمنیا 31 در برابر بری وایات (که یادداشت برداری برنده). Triple H رفت تا به او و گفت: “به یاد داشته باشید که شما هستند.’ آندرتیکر نیز رفت و در را به نفع خود مسابقه در رسلمنیا 32 در سال 2016 در برابر بازگشت شین مک ماهون در Hell in a Cell match است که تبلیغ به عنوان یکی از بهترین در این رویداد از تاریخ ،

بسیاری می گویند Undertaker زندگی در زمان قرض گرفته شده در حلقه و او خود اذعان می کند که او تا به حال هیچ کسب و کار که در رویال رامبل سال 2017 و که بازی ‘شده است باید شخص دیگری را.’

“کشتی گیران اندازه گيری توسط Taker او معیار”: JBL

یک زن و شوهر از ماه بعد Undertaker رو روم رومن رینز در رسلمنیا در یک بازی خسته کننده که تحت فشار قرار دادند و او را به محدودیت (ذهن و جسم). رومن رینز رفت و با پیروزی در این مسابقه که منجر به Undertaker رکورد در رسلمنیا خواندن به عنوان 24-2.

“همه چیز من انجام داده اند, او انجام می شود 10 برابر او شده است به تمام جاهایی که من هنوز به”: Roman Reigns

Undertaker: آخرین سوار یک فصل با تمرکز بر بزرگترین ترس بود که ” می توانم انجام آنچه من 10-15 سال پیش؟’. یادداشت برداری کردم و جواب او و او با WWE fans.

سازمان دیده بان تریلر کامل برای Undertaker: آخرین سوار زیر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im