تضعیف اینتل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او تا به ضد ویروس است که از ووهان آزمایشگاه

تضعیف اینتل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او تا به ضد ویروس است که از ووهان آزمایشگاه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 02, 2020, 12:05 IST | سازمان | واشنگتن دی سی

با وجود خود مقامات اطلاعاتی انکار نظریه خود را رئیس جمهور ایالات متحده را تهدید به اعمال تعرفه های جدید علیه چین

Over 2,000 employees work at the US Postal Service plant in Los Angeles amid the pandemic. Pic/ AFP

بیش از 2000 کارمند در ایالات متحده خدمات پستی گیاه در لس آنجلس در میان همه گیر. عکس/ AFP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعلام تعرفه های جدید علیه پکن به عنوان او ادعا کرد که شواهد دیده لینک رمان Coronavirus به یک آزمایشگاه در چین زمین-صفر شهر ووهان. مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات تضعیف نادر بیانیه عمومی از خود جامعه ایران در روز پنج شنبه اعلام کرد که هیچ گونه ارزیابی شده توسط آنها که آیا COVID-19 شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.

“من شواهد’

در روزانه خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در COVID-19 روز پنج شنبه تهمت خواسته شده بود توسط یک خبرنگار: “آیا شما دیده می شود هر چیزی در این نقطه است که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود که منشاء این ویروس؟” “بله ، بله من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او اما حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات به جز گفت که تحقیقات در آن خواهد بود به زودی.

آنچه خواسته به او درجه بالایی از اعتماد به نفس است که این ویروس نشات گرفته از WIV او گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که.”

دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: concurs با “گسترده اجماع علمی” در مورد COVID-19 طبیعی ریشه. آمریکا 1,069,400 تایید موارد COVID-19.

که مقصر همه گیر

تهمت هم مقصر سازمان جهانی بهداشت برای این بیماری همه گیر. “من فکر می کنم که باید شرمنده از خود زیرا آنها مانند روابط عمومی سازمان برای چین,” او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, نمی, نگه همتای چینی خود شی جینپینگ مسئول global outbreak.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im