قادر به دریافت مشروب 9 نفر می میرند پس از مصرف ضد عفونی کننده

قادر به دریافت مشروب 9 نفر می میرند پس از مصرف ضد عفونی کننده – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 31, 2020, 12:14 IST | سرپرستان | Prakasam

به عنوان مشروب مغازه ها در شهر و روستاهای اطراف را بسته بودند برای 10 روز گذشته با توجه به مستند همیشگی مصرف کنندگان آغاز شده بود مصرف ضد عفونی کننده استفاده می شود برای بهداشت دست

Photo used for representational purposes

عکس مورد استفاده برای اهداف بازنمودی

قادر به دریافت مشروب با توجه به COVID-19 ناشی مستند در جای خود نه نفر کشته شده اند پس از مصرف ضد عفونی کننده در منطقه Prakasam در آندرا پرادش پلیس گفت: روز جمعه.

در حالی که سه نفر کشته و پنج, شش شکست در روز جمعه. حادثه رخ داده در Kurichedu مندل ستاد در منطقه Prakasam.

به عنوان مشروب مغازه ها در شهر و روستاهای اطراف را بسته بودند برای 10 روز گذشته با توجه به مستند همیشگی مصرف کنندگان آغاز شده بود مصرف ضد عفونی کننده استفاده می شود برای بهداشت دست.

مرحوم شامل سه گدا. دو نفر از آنها استفاده می شود که به التماس در یک معبد محلی شکایت شدید احساس سوزش در معده خود را در روز پنج شنبه شب. در حالی که یک مرد درگذشت بلافاصله دیگری منتقل شد به یک بیمارستان در Darsi که در آن او تسلیم در حالی که تحت درمان است.

یکی دیگر 28 ساله که تا به حال مصرف شده در کشور ساخته شده مشروب مخلوط با ضد عفونی کننده نیز کاهش یافت و ناخودآگاه در خانه اش است. او در حالی که منتقل شده به بیمارستان.

شش بیشتر شد و با عجله به بیمارستان در ساعات اولیه جمعه و همه آنها را شکست. پلیس در تلاش برای پیدا کردن اگر بیشتر مردم آورده بودند به بیمارستان با شکایت مشابه.

سرپرست پلیس Siddharth Kaushal دستور حمله به این حادثه. او گفت: sanitizers کشف و ضبط شد از مغازه ها در این منطقه و ارسال برای تجزیه و تحلیل شیمیایی.

پلیس در تلاش بودند تا معلوم اگر قربانیان و تنها با استفاده عفونی و یا مخلوط کردن آن با برخی از مواد شیمیایی دیگر.

با توجه به مستند در Kurichedu و روستاهای اطراف در نظر سنبله در COVID-19 موارد مشروب مغازه ها بسته شد برای 10 روز گذشته.

مرحوم شناخته شدند A. Srinu, 25, B. Tirupataiah, 37, G. Ramireddy 60 و Kadiam Ramnaiah, 29, Ramanaiah, 65, Rajireddy, 65, Babu, 40, چارلز, 45, آگوستین, 47.

نگه داشتن اسکرول برای خواندن اخبار بیشتر

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید