عمر اکمل می شود سه سال محرومیت برای گزارش فاسد روش

عمر اکمل می شود سه سال محرومیت برای گزارش فاسد رویکرد – ورزشی

به روز شده: Apr 28, 2020, 10:11 IST | PTI | کراچی

هیات کریکت پاکستان (PCB) به حالت تعلیق در 29 ساله در ماه فوریه در انتظار یک ضد فساد تحقیقات خود انضباطی پنل

Umar Akmal

عمر اکمل

احساسی پاکستان ضربه عمر اکمل بود روز دوشنبه ممنوع برای مدت سه سال توسط PCB برای عدم گزارش فاسد رویکردهای پیش رو کشور برتر T20 لیگ این سال است. هیات کریکت پاکستان (PCB) به حالت تعلیق در 29 ساله در ماه فوریه در انتظار یک ضد فساد تحقیقات خود انضباطی پنل.

PCB متهم او را برای دو نقض مقاله 2.4.4 از آن مبارزه با فساد کد در دو نامربوط حوادث در ماه فوریه این سال جلوتر از پاکستان سوپر لیگ-یک T20 رویداد نیز شامل بین المللی کریکت. اکمل تصمیم گرفته بود در برابر جذاب در برابر اتهامات در ماه گذشته. “عمر اکمل دست سه سال محرومیت از تمام کریکت توسط رئیس هیئت انضباطی پانل آقای عدالت (بازنشسته) فضل-e-Miran Chauhan” خواندن یک توییت رسمی از رسیدگی از PCB های رسانه ای بخش.

اکمل متوقف شد ساعت قبل از PSL تیم کویته گلادیاتورها بود را در اسلام آباد در افتتاحیه 2020 edition. در واکنش به تحریم های اعمال شده بر او سابق پاکستان کاپیتان Ramiz رجا گفت: به criminalise match-fixing. “پس عمر اکمل رسما باعث می شود آن را به لیست احمقها! ممنوع برای 3 سال است. چه ضایعات از یک استعداد! زمان آن است که پاکستان نقل مکان کرد و به سمت عبور از اصلاحات در قانون در برابر بازی ثابت. پشت میله های زندان است که در آن چنین جک سنجش تعلق دارند! در غیر این صورت شجاع برای بیشتر!!”

رجا توییتی. اکمل است برادر کوچکتر از سابق پاکستان wicketkeeper-رودخانه کامران اکمل, که بازی 53 آزمون 58 T20s و 157 ODIs برای پاکستان و پسر عموی کاپیتان فعلی Babar Azam. اکمل که آخرین بازی برای پاکستان در ماه اکتبر به ویژه در 16 تست 121 ODIs و 84 T20s, نمره, 1003, 3194 و 1690 اجرا گرديد. اکمل وعده زیادی پس از ساخت صد در نیوزیلند در آزمون اولین, اما موفق به زندگی می کنند تا انتظارات بالا آمد که با برخی از خوب اجراهای اولیه در حرفه خود. ثابت اجرا فهم با مقامات نیز خدشه دار خود را توقف-شروع حرفه ای. اکمل قبلا فرار یک PCB بان در ماه فوریه به اتهام ساخت خام به اظهارات یک مربی در طول یک تست آمادگی جسمانی در آکادمی ملی کرکت در لاهور.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im