Illustration for article titled Uh, Thanks?: Sony Has Announced That PlayStation Plus Subscribers Can Download The Movie ‘Spanglish’ For Free During The Month Of April

خوب PS Plus مشترکین معلوم می شود ما به طور بالقوه برخی از اخبار خوب است. به عنوان بسیاری از علاقهمندان به بازی بسته باقی می ماند-در طول COVID-19 pandemic, سونی فقط اعلام کرد که صف خود را برای ماه آوریل و معلوم شد که مردم با استفاده از سرویس اشتراک خود را خواهد شد فرصتی برای دانلود 2004 کمدی رمانتیک Spanglish به صورت رایگان برای چهار هفته بعدی.

تبلیغات

مطمئن ماه گذشته اجازه مشترکین دانلود بازی عنوان Bloodborne و سایه کلوسوس. اما در این ماه کاربران می دهد دسترسی آزاد به Spanglish. به طوری…huh—درست است. با تشکر?

در مطبوعاتی که بارها و بارها با اشاره به Spanglish به عنوان “پلی استیشن پلاس بازی از ماه” شرکت در خواست کاربران را به استفاده از چهار هفته بعدی به جریان و یا دانلود James L. Brooks خودرو بازیگران Paz Vega and Adam Sandler خواستار آن “شاید بزرگترین معامله در تاریخ خدمات” با وجود این واقعیت است که فیلم دارای 53 درصد در گوجه فرنگی فاسد و تنها هزینه $2.99 برای اجاره در اکثر جریان سیستم عامل است.

هنوز هم اگر شما یک PS Plus کاربر و یک فن از نشاط فیلم از اوایل aughts ما حدس می زنم این یکی را برای شما است! چنگ زدن به آن در حالی که شما می توانید!

برای روشن شدن مشترکان به $9.99 سرویس ماهیانه نخواهد بود با توجه به دسترسی به هر گونه بازی های جدید این ماه و در عوض داده خواهد شد و توانایی لذت بردن از Spanglishیک فیلم در مورد یک فقیر مکزیکی مادر تنها که شروع به یادگیری زبان انگلیسی به کمک با کار مشغول به کار به عنوان یک پرستار بچه و خانه دار برای یک خانواده ثروتمند. Cloris Leachman نیز در آن است که باعث تفاوت. بله…

تبلیغات

آن را نمی آدام سندلر, بهترین فیلم, اما آن را نیز قطعا نیست او بدتر است. بنابراین هیجان زده, اگر برای برخی از دلیل این به نظر می رسد تا کوچه شما. و اگر این نیست PS Plus ماه از رویاهای خود را, پس از آن فقط صبر کنید ممکن است—ما در حال حاضر از شنیدن شایعاتی که وینسنت بخش 1998 درام What Dreams May Come با بازی رابین ویلیامز و Cuba Gooding Jr. فقط ممکن است در آینده تخته سنگ!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان

ثبت نام هات بیت