Uddhav Thackeray, افتتاح پروژه PLATINA’, بزرگترین نقاهت پلاسما درمانی محاکمه

Uddhav Thackeray, افتتاح پروژه PLATINA’, بزرگترین نقاهت پلاسما درمانی trial – اخبار

به روز شده: Jun 29, 2020, 20:11 IST | سرپرستان | بمبئی

آزمایشات انجام خواهد شد در 23 دانشکده های پزشکی در دولت از جمله 17 تحت دولت وزارت آموزش پزشکی & مواد مخدر و چهار دانشگاه از BrihanMumbai شهرداری شرکت در بمبئی

Maharashtra CM Uddhav Thackeray launched Project PLATINA from his residence in Mumbai. Picture/Twitter CMO Maharashtra

ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray راه اندازی پروژه PLATINA از محل اقامت خود در بمبئی. عکس/توییتر CMO ماهاراشترا

در یک ابتکار مهم برای مقابله با Covid-19 pandemic, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray روز دوشنبه افتتاح ‘پروژه PLATINA’ – هند اولین و بزرگترین – پلاسما درمانی آزمایشی مرکز در ناگپور.

“این محاکمه مرکز را کمک به تدوین دستورالعمل درمان قطعی برای کل کشور در مدیریت بحرانی Covid-19 بیماران… و خواهد بود یک نقطه عطف در طول همه گیر” گفت: Thackeray در ویدئو کنفرانس راه اندازی.

او تحریم تومان 16.65 کرور برای پروژه Platina و بالینی از سانتی صندوق امداد و پروژه تکمیل شده به سختی در سه هفته.

با این پروژه دولت امیدوار است به صرفه جویی در حدود 500 به طور جدی بیمار Covid-19 بيمار در حالت رایگان از هزینه در میان اخیر دغدغه از بازدارنده هزینه های بالا برای این شکل از درمان بیان شده در برخی از محافل.

“Convalscent پلاسما درمانی است که در حال حاضر در آینده به عنوان یکی از مهم ترین روش ها در درمان شدید Covid-19 بيمار در صورت عدم وجود درمان قطعی مواد مخدر برای همین… با میزان موفقیت بیش از 90 درصد” Thackeray گفت.

آزمایشات انجام خواهد شد در 23 دانشکده های پزشکی در دولت از جمله 17 تحت دولت وزارت آموزش پزشکی & مواد مخدر و چهار دانشگاه از BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC) در بمبئی.

هر حیاتی بیمار را دریافت خواهید کرد 2 دوز 200 میلی لیتر نقاهت پلاسما از بهبود بیماران که شامل آنتی بادی علیه coronavirus که به مبارزه با عفونت و کمک جدی بیماران بهبود می یابند.

جذاب برای افرادی که از بهبود Covid-19 به اهدا در تعداد زیادی از Thackeray مطمئن باشید که اهدا کنندگان هیچ مشکلات بهداشت و درمان پس از پلاسما با کمک های مالی به عنوان سلول های قرمز خون در حال بازگشت به آنها را.

همچنین در حال حاضر در تصویری-افتتاح شد وزیر درآمد Balasaheb Thorat وزیر بهداشت راجش Tope, پزشکی, وزیر آموزش و پرورش Amit V. Deshmukh و وزیر امور خارجه راجندرا Patil Yedravkar منابع آب وزیر جیانت Patil وزیر انرژی Nitin Raut, صنعت, وزیر Subhash دسای بمبئی نگهبان وزیر اسلم قرائت ترتیل و مقامات بالا از بخش های مختلف.

چهار امکانات دیگر شد افتتاح همزمان: اهدای پلاسما, پلاسما بانک پلاسما محاکمه و اورژانس مجوز مراکز.

توسعه و آمد در یک روز زمانی که دولت تمدید مداوم مستند تا تاریخ 31 ژوئیه در نظر جدی Covid-19 بحران است.

ماهاراشترا در حال حاضر 164,626 لاخ Covid-19 مثبت با 7,429 مرگ و میر بالاترین در کشور است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im