Uddhav Thackeray, آدرس وزارت امور خارجه آمریکا در افراد با علائم خفیف به خود را بررسی

Uddhav Thackeray, آدرس وزارت امور خارجه آمریکا در افراد با علائم خفیف به خود را بررسی می شود – اخبار

به روز شده: Apr 19, 2020, 14:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray درخواست عمومی برای سرمایه گذاری حتی اگر تجاری و صنعتی فعالیت های رو به جلو را به سر در یک شیوه ای محدود از دوشنبه

Uddhav Thackeray

Uddhav Thackeray

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در روز یکشنبه خطاب به دولت گفت که وجود دارد 3,651 coronavirus موارد در ماهاراشترا. در حالی که پرداختن طریق پیام ویدئویی Thackeray گفت: دولت اجازه خواهد داد که از صنایع سبز و نارنجی مناطق شروع به تولید و پردازش فعالیت در یک شیوه ای محدود از مارس 20.

“دولت است که اجازه می دهد از صنایع سبز و نارنجی مناطق شروع به تولید و پردازش فعالیت در یک شیوه ای محدود. صنایع خواهد شد که به ترتیب محل اقامت برای کارگران است. آنها نمی خواهد سفر راه دور برای کار,” او گفت:

نشان می دهد که در چند ولسوالی در ماهاراشترا نشان داده اند که کاهش در تعداد از تایید COVID-19 موارد سانتی متر Uddhav Thackeray گفت که ولسوالی تقسیم خواهد شد به رنگ قرمز و نارنجی و سبز مناطق. او در ادامه تأکید کرد که منطقه مرزهای بسته باقی خواهد ماند.

او furthur از مردم خواست با خفیف تر syptoms به خود را بررسی می شود و نه پنهان کردن نشانه های خود را به عنوان 70-75 درصد موارد در حالت بدون علامت هستند در حالی که 52 درصد در شرایط جدی.او به ذکر است که مستند اقدامات در دولت خواهد بود آرام در درجه شیوه ای.

Thackeray درخواست عمومی برای سرمایه گذاری حتی اگر تجاری و صنعتی فعالیت شده اند مجاز به ادامه.

او صادر شده یک خط تلفن در روز یکشنبه برای کسانی که در مواجهه با مسائل مربوط به سلامت روان. Thackeray گفت: “اگر شما احساس هر گونه سلامت روان شماره تماس 1800 120 820050.”

Thackeray اضافه شده است که آستان تحویل روزنامه ها ممنوع خواهد شد در مناطق قرمز. او همچنین گفت که دولت اجازه داده است برخی از فعالیت های اقتصادی در نارنجی و سبز مناطق.

“درون منطقه جنبش سبز و نارنجی مناطق ممکن است اجازه داده شود” گفت: Thackeray.

با ورودی از سازمان

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im