U-23 چهارم: بمبئی Minad Manjrekar تشکر اونس سرعت آس Thommo پس از fifer v تامیل نادو

U-23 چهارم: بمبئی Minad Manjrekar تشکر اونس سرعت آس Thommo پس از fifer v تامیل نادو – ورزشی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 07:29 IST | Subodh Mayure | بمبئی

Manjrekar آتشین بولینگ کمک میزبان بسته نرم افزاری تامیل نادو برای 209. در پاسخ به Hardik Tamore-چراغ خانه رسیده 112-1 در کنده در یک روز

Minad Manjrekar bowls against Puducherry at Wankhede on Saturday. Pic/ Suresh Karkera

Minad Manjrekar کاسه برابر تامیل نادو در Wankhede در روز شنبه. عکس/ Suresh Karkera

هر چند بمبئی Cricket Association-IDBI فدرال بیمه عمر بولینگ بنیاد طرح به پایان رسید و چهار سال پیش آن است که هنوز برداشت پاداش. بمبئی U-23 pacer Minad Manjrekar که بهره مند از یک ماه آموزش از روی لئامت دادن در کوئینزلند تحت مراقبت و مواظبت چشم از استرالیا سرعت افسانه جف تامسون چهار سال پیش در روز شنبه اعتبار خود را fifer (5-41) در برابر تامیل نادو در طول CK Nayudu جایزه یک چهارم نهایی در Wankhede به درس های آموخته شده از تامسون.

Manjrekar آتشین بولینگ کمک میزبان بسته نرم افزاری تامیل نادو برای 209. در پاسخ به Hardik Tamore-چراغ خانه رسیده 112-1 در کنده در یک روز.

“سرعت است لبه تیز شمشیر من و من فقط نظر گرفتن استفاده از آن است. زمانی که من به کاسه در چنین چوگان [در Wankhede] که در آن سرعت مهم تر من سعی می کنم به طور مداوم کاسه با سرعت. که کمک می کند تا مقدار زیادی” Manjrekar که در زمان 39 درها در نه بازی در این فصل گفت: اواسط روز در روز شنبه.

یادآوری روز آموزش با تامسون Manjrekar گفت: “او [تامسون] گفت: من هرگز به تلاش برای دقت و با کاهش سرعت. او استفاده می شود به من بگویید, ‘امتحان کنید و کاسه را با سرعت و پس از آن دقت را افزایش می دهد.’ او همیشه تاکید بر ‘بولینگ سریع’ بنابراین من فقط دنبال مشاوره خود را. خاموش-عنکبوتی که تار میتند Tanush Kotian (3-37) به Manjrekar پشتیبانی خوب در حالی که پیسرز Arjun Tendulkar و Sairaj Patil ادعا کرد یکی از چوگان هر.

در پاسخ بمبئی U-23 افتتاحیه امان خان (64) و Yashasvi Jaiswal (42 نه) آغاز شده و قرار دادن بر روی 98 برای اولین باجه. Aman بازی معمول خود را حمله به, بازی, ضربه زدن 13 چهار دست و پا خود را در طول 52-توپ باقی بماند.

مختصر نمرات

پاندیچری 209 (یک Kargave 50 P Ratnaparkhe 32 جورج 31; M Manjrekar 5-41 T Kotian 3-37) v بمبئی 112-1 (یک خان 64 Y Jaiswal 42*; S Jangir 1-47)

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im