دو سال از بهارات Ane Nenu: فیلمهای که ثابت ستارگی از Mahesh Babu

دو سال از بهارات Ane Nenu: فیلمهای که ثابت ستارگی از Mahesh Babu – سرگرمی

انتشار: May 20, 2020, 20:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بهارات Ane Nenu یکی از بزرگترین فیلم های پرفروش از Mahesh Babu حرفه ای و به عنوان فیلم کامل دو سال, در اینجا رمز گشایی چه ساخته شده با آن چه شد!

Mahesh Babu Picture Courtesy: YouTube

Mahesh Babu تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

تاریخ مارس 20, 2018, علامت نقطه عطف مهمی در سوپراستار Mahesh Babu حرفه ای. آن را قطعا یک دو whammy برای خوش تیپ سوپراستار و طرفداران سرسخت خود را به عنوان علامت امروز دومین سالگرد آخرین تلوگو, فیلمهای, بهارات Ane Nenu و همچنین مورد علاقه خود را روز تولد مادر!

نیازی به گفتن نیست, Mahesh Babu نمی تواند متوقف خندان به عنوان توییتر جهان است که با آب گرفتگی آرزوها ریختن از طرفداران خود برای عزیزترین مادر و همچنین جشن دومین سالگرد تلوگو فیلم های پرفروش. هشتگهای مانند ‘2YearsOfBharatAneNenu’ آغاز شده روند در میکرو وبلاگ نویسی سایت های از لحظهای ساعت.

بهارات Ane Nenu که نیز نشانه تلوگو اولین بازیگر Kiara Advani در نظر گرفته شده است یکی از فیلم های پرفروش ترین که در آن سال که همچنین ایجاد یک تاثیر ماندگاری بر مخاطبان در نتیجه استناد به حس میهن پرستی. این Mahesh Babu اغراق باز به باز کردن اعداد. فیلم raked در Rs 31 کرور فقط از تلوگو بازار و رفت و تبدیل به بزرگترین بازکن 2018 در هند با پشت سر گذاشتن بالیوود بزرگ فیلم است.

این تلوگو فیلم های پرفروش بالا سوار بر محبوبیت و قدرت ستاره از Mahesh Babu یک بار دیگر سمان ستاره انتخاب فیلم خط کشی یک پیام اجتماعی. نه برای فراموش کردن خود نسخه بعدی Maharshi (2019) نیز نشان دهنده این بازیگر انتخاب سرگرم کننده سینما با تاکید پیام از انجام کاری برای سرزمین مادری خود و گرفتاری کشاورزان است.

بود این بازی یک افسر اطلاعاتی در Spyder یک تاجر میلیونر دفاع از علت کشاورزی و کشاورزان در Maharshi یا صادقانه وزیر در بهارات Ane Nenu, Mahesh Babu است به تصویر کشیده همه مسئول شخصیت با اعتماد بنفس حصول اطمینان از آنها در گیشه فیلمهای برچسب ها.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de