خرید رپورتاژ

دو تحویل نوزادان در Shramik قطار در اوتار پرادش – اخبار

منتشر شده در مارس 10, سال 2020, 13:08 IST | سرپرستان | لکنو

هزاران نفر از کارگران مهاجر شده اند بازگشت به خانه های خود در اوتار پرادش و بحار از طریق ویژه Shramik قطار در حال اجرا توسط دولت مرکزی

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

این Shramik قطار آوردن صدها نفر از کارگران مهاجر به اوتار پرادش در روز شنبه به ارمغان آورد برخی از خبر خوب برخی از امید بیش از حد. دو زنان و کارگران مهاجر به هنگام تولد در حالی که سفر در قطار های جداگانه ای در روز شنبه. در این حادثه برای اولین بار به عنوان به زودی به عنوان بیهار محدود ویژه قطار رسیده آگرا فورت ایستگاه در شنبه دکتر همراه با یک تیم از کارکنان راه آهن کمک کرد یک مهاجر کارگر به هنگام تولد به یک دختر بچه داخل یک قطار مربی.

زن به عنوان Mamta Yadav از منهرپور روستا در Chapra در منطقه بیهار در جمنگر-مظفرپور Shramik بیان زمانی که مسافران به اطلاع کارکنان راه آهن است که او تا به حال شروع به کار درد. “این مربی که در آن زن رفت و آمد بود تخلیه شد و یک تیم از پزشکان کمک در تحویل. هر دو نوزاد دختر و زن بودند سالم و امن است. آنها مجاز به حرکت با قطار” گفت: S. K. Srivastav بخشی مدیر تجاری آگرا را بدست آورد.

در یکی دیگر از Shramik قطار بود که از رفتن به Ambedkar نگر منطقه Subhadra, a 30-year-old مهاجر کارگر به هنگام تولد به یک پسر بچه سالم. Subhadra و Durgesh به حال سوار قطار در Jalandhar به بازگشت به خانه خود را در Ambedkar نگر.

Rekha Sharma ارشد بخشی مدیر تجاری (SDCM) از شمال و راه آهن و مرادآباد بخش گفت که راه آهن نیروی حفاظت (RPF) مستقر در Shramik ویژه آموزش و مغلوب و آنها را قبل از قطار وارد مرادآباد که Subhadra رفته بود به کار.

“ما تیم پزشکی به رهبری دکتر Piyush رعنا شد به طور کامل آماده شده برای این کار. این تیم نشان می دهد که آنها در اینجا اقامت در بیمارستان راه آهن بعد از زایمان, اما زن و شوهر می خواست به خانه برسد. پس پزشکان راضی بودند با سلامت مادر و نوزاد آنها به آنها اجازه ادامه سفر خود” شارما گفت. هزاران نفر از کارگران مهاجر شده اند بازگشت به خانه های خود در اوتار پرادش و بحار از طریق ویژه Shramik قطار در حال اجرا توسط دولت مرکزی.

بسیاری از این کارگران ارائه شده است بیکاری پس از مستند و در حال بازگشت به خانه های خود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان