دو SP کارگران برگزار شد ‘از دست رفته’ پوستر Rajnath Singh

دو SP کارگران برگزار شد ‘از دست رفته’ پوستر Rajnath Singh – اخبار

به روز شده: May 31, 2020, 12:18 IST | سرپرستان | لکنو

در همین حال یکی دیگر از شاه نیز تسلیم در برابر SP کارگران تحت اتهام افترا و اظهارات فساد در Talkatora ایستگاه پلیس نیز است. این شاه تسلیم شد در شکایت از یک Dharmendra Sharma

Rajnath Singh

Rajnath Singh

دو کارگر از Samajwadi گردید و به اتهام چسباندن ‘از دست رفته’ پوستر از اتحادیه وزیر دفاع Rajnath Singh و لکنو MLA Suresh Srivastava. سینگ MP از لکنو.

پوستر قرار داده بودند بعد از ظهر روز شنبه در Saadatganj, Para, Thakurganj و Talkatora مناطق.

به محض این که خبری از پوستر و گسترش تعداد زیادی از BJP کارگران به مناطق و ویجی Shukla شخصی از لکنو MLA Suresh پژو شکایت پارا پلیس.

Shukla در شکایت خود به پلیس گفت که Sameer Khan با نام مستعار سلطان و Jai Singh Yadav تا به حال قرار داده تا پوستر به بدگویی تصویر بی جی پی MP و MLA.

پوستر انجام شده نام دو SP کارگران است.

شو, Para, Triloki Nath گفت که خان و Yadav رزرو شده اند تحت اتهام افترا و اظهارات فساد است. “دو نفری است که در بازداشت پلیس,” سینگ گفت: در صبح روز یکشنبه.

در همین حال یکی دیگر از شاه نیز تسلیم در برابر SP کارگران تحت اتهام افترا و اظهارات فساد در Talkatora ایستگاه پلیس نیز است. این شاه تسلیم شد در شکایت از یک Dharmendra Sharma.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de