دو نفر از اعضای Karan Johar خانواده کارکنان تست مثبت برای COVID-19


Karan Johar انتشار بیانیه ای در Instagram اطلاع است که دو نفر از اعضای خانواده خود کارکنان بوده است آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Karan Johar Picture Courtesy: Mid-day Archives

Karan Johar تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

فیلمساز Karan Johar منتشر کرده است بیانیه خود Instagram داستان و اطلاع داد که دو نفر از اعضای خانواده خود کارکنان بوده است آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او گفت: “من می خواهم به اطلاع شما که دو نفر از اعضای خانواده ما کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. به عنوان به زودی به عنوان علائم تشخیص داده شد آنها را تحت قرنطینه در یک بخش از ساختمان ما.”

او افزود: “بقیه از ما در خانواده و کارکنان همه امن و نمایش هیچ نشانه ای ندارند. همه ما گرفته سواب آزمون صبح و آزمایش منفی را در خود به انزوا بعد از 14 روز برای ایمنی از هر کس در اطراف ما است.”

او همچنین افزود: “این بار دشوار است اما با ماندن در خانه ما و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب وجود دارد بدون شک در ذهن من است که ما می توانیم با شکست این ویروس. ماندن در خانه هر کس و ایمن ماندن.” نگاهی به بیانیه حق در اینجا:

Karan Johar's Instagram Story

فیلمساز خود را جشن گرفتند 48th تولد امروز.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im