دو آذر مدارس تعطیل دانش آموزان پس از آزمون COVID-19 مثبت

دو آذر مدارس تعطیل دانش آموزان پس از آزمون COVID-19 مثبت – اخبار

به روز شده: Jun 15, 2020, 13:54 IST | سرپرستان | ملبورن

Pakenham چشمه مدرسه ابتدایی نیز در ویکتوریا دولت شد, تعطیل روز دوشنبه پس از دو دانش آموز قرارداد COVID-19

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

دو مدارس ابتدایی تعطیل شد روز دوشنبه در ملبورن پس از برخی از دانش آموزان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus, مقامات گفت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHHS) تایید کرد در بیانیه ای که دو دانش آموز در سنت دومینیک مدرسه در Broadmeadows با آلوده شدند COVID-19 و یکی از آنها در حال حاضر آلوده در حالی که حضور در کلاس های, گزارش, Xinhua news agency.

“تست انجام می شود برای دانش آموزان و معلمان بودند که در مدرسه از مارس 26 ژوئن 3,” آن را گفت. در پاسخ به این مدرسه بسته خواهد شد به مدت سه روز برای فعال کردن تماس ردیابی و تمیز کردن عمیق.

Pakenham چشمه مدرسه ابتدایی نیز در ویکتوریا دولت شد, تعطیل روز دوشنبه پس از دو دانش آموز قرارداد COVID-19.

مدرسه مورد نیاز تمام دانشجویان و کارکنان که با حضور در مدرسه به در خانه باقی می ماند در حالی که تماس با ردیابی جریان است.

ویکتوریا دولت ثبت 12 جدید COVID-19 مورد در روز یکشنبه. تمام موارد مثبت در میان دانش آموزان در ارتباط بودند به یک خانواده گسترده شیوع در ملبورن شمالی و جنوب شرقی حومه.

یکی دیگر از شیوع بود با شناسایی دو مورد جدید مربوط به یک بیمار از موناش سلامت.

یکی از موارد جدیدی است که کارگران بهداشت و درمان. سرویس های بهداشتی در مسابقه برای تماس با تمام کارکنان و بیماران که ممکن است تماس نزدیک از کارگران بهداشت و درمان.

علاوه بر این یک زن جوان که با حضور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در ملبورن در روز 6 ژوئن نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

منبع عفونت است که هنوز هم در دست بررسی است اما در این مرحله وجود دارد هیچ لینک به قبلی آلوده بیمار که با حضور اعتراض.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton خواست هر کسی که با حضور در راهپیمایی هوشیار باقی می ماند و باید جدا در صفحه اصلی و تست شده اگر نشانه توسعه است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de