توییتر میاد Vikas Khanna برای حماسه پاسخ به اخبار لنگر که سوال خود را حس گرسنگی

توییتر میاد Vikas Khanna برای حماسه پاسخ به اخبار لنگر که سوال خود را حس گرسنگی – اخبار

به روز شده: Jun 29, 2020, 10:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Vikas خناس گفت: احساس گرسنگی در آمد از نیویورک هنگامی که او تلاش شد در این شهر از پایین

Michelin star chef Vikas Khanna. Picture/Instagram Vikas Khanna

میچلین ستاره آشپز Vikas Khanna. تصویر/Instagram Vikas Khanna

میچلین ستاره و مشهور آشپز Vikas Khanna ستایش شده است توسط بسیاری از برای سازماندهی گسترده توزیع مواد غذایی درایوهای به ارائه وعده های غذایی و لوازم ضروری به آن ضربه COVID-19. در حالی که 48 ساله جهان-آشپز مشهور شده است درآمد تحسین برای او نجیب کار مصاحبه اخیر خود از او رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی و برنده قلب.

در طول مصاحبه تلویزیون نشان می دهد میزبان ساخته شده و نه چندان خشنود بیانیه ای که “خناس را درک گرسنگی به او نمی آید از یک خانواده ثروتمند”. Khanna داد خور پاسخ در فروتن ترین شیوه است.

سازمان دیده بان آشپز Vikas Khanna حماسه پاسخ:

در 1 دقیقه 19 ثانیه ویدئو کلیپ های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر Harpreet لنگر دیده می شود درخواست Khanna “شما پخته شده برای کروبی شما بوده ام در تلویزیون نشان می دهد با گوردون رمزی. اما آن نیست که همیشه راه بود ؟ شما از یک خانواده ثروتمند. پس من به جرات می گویند شما را در درک چگونه مخاطره آمیز می توان آن را در هند است.”

پاسخ دادن به لنگر خناس گفت: “من درک می کنم اما من حس گرسنگی نمی آمد از هند خیلی به خاطر من متولد و بزرگ شده در امریتسار. ما یک جامعه بزرگ آشپزخانه که در آن هر کس می شود تغذیه می کند. کل شهرستان می تواند خوراک وجود دارد. اما من حس گرسنگی آمد از نیویورک زمانی که من در تلاش بود در اینجا از پایین.”

این ویدئو ویروسی رفته است و شهروندان در حال تحسین آشپز خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر برای کمک به کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

در Instagram, این ویدئو را به دست آورد در طول 5.20 لاخ دیدگاه ها و صدها نظرات. یک کاربر گفت: “کاملا فوق العاده…این یکی ساخته شده روز من…” در حالی که دیگری نوشت: “لنگر را به یاد داشته باشید این! آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با روح “Indianess”! یک کاربر گفت: “باور نکردنی.. کاملا وحشتناک چیزی برای گفتن به یک فرد…”

در اینجا این است که چگونه شهروندان واکنش نشان داد:

در توییتر پست شده برداشته 38,000 دوست دارد و نزدیک به 15,000 رسانهها. به تازگی آشپز, Vikas Khanna ارائه بیش از 1.4 میلیون وعده های غذایی از جمله خشک جیره بندی آب و تمیز کردن لوازم ضروری برای بیش از 5000 خانواده Dabbawalas و تلویزیون کارکنان پشتیبانی مانند نقطه پسران در بمبئی در طول توزیع درایو به نام “Utsav”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de