توییتر گیج شده است بیش از این ویروسی تصویر. شما می توانید شناسایی آنچه در آن نشان می دهد ؟

توییتر گیج شده است بیش از این ویروسی تصویر. شما می توانید شناسایی آنچه در آن نشان می دهد ؟ – اخبار

انتشار: Jun 17, 2020, 12:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

یک عکس به اشتراک گذاشته شده توسط یک افسر جنگل در توییتر از آنچه به نظر می رسد از یک پا که کردم اشتباه شهروندان

Picture/Susanta Nanda-Twitter

عکس/Susanta Nanda-توییتر

پس از بینندگان خود را دندانه دار کردن مغز خود را برای پیدا کردن یک گربه در یک قفسه کتاب چند روز پیش در توییتر بازگشته است با یکی دیگر از پازل! یک عکس به اشتراک گذاشته شده توسط یک افسر جنگل در میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی است که بافل Twitterati.

تصویر در سوال نشان می دهد که به نظر می رسد مانند یک پا با پنج پا و سیاه رنگ ناخن دزدکی از زیر یک log از چوب است. پای غیر معمول مایل به خاکستری-آبی رنگ که کردم تا شهروندان بدونم که چه گونه آن متعلق به.

تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط افسر جنگل Susanta Nanda در توییتر که انداخت یک چالش برای پیروان خود و خواسته در نوشتن شرح “می تواند به شما در شناسایی این حیوانات را؟”

به اشتراک گذاشته شده در یکشنبه, تصویر دست آورد بیش از 1,400 دوست دارد و ترجمه 186 بار. کاربران اظهار نظر در پست, گفت که آنها spooked توسط آن رنگ و ظاهر است. گفت که برخی آن را شبیه یک پا از موجودی افسانه ای است.

و برخی فکر می کردند که این پا متعلق به یک گوریل, شامپانزه یا langoor که پاسخ های نادرست است.

Nanda ارسال شده جواب درست شناسایی پا در تصویر به عنوان یک قارچ شناخته شده به عنوان ” مرد مرده ، او همچنین سهام یک لینک از وب سایت firstnature.com که در آن گیاه بیولوژیکی شناخته شده به عنوان Xylaria polymorpha.

برخی از کاربران به اندازه کافی نزدیک برای شناسایی پاسخ درست است.

با توجه به وب سایت قارچ به نظر می رسد در طول سال در پایه چوب کنده و به خاک سپرده شد hardwoods. آنها بوجود می آیند در تافتز در آنچه به نظر می رسد به عنوان سه تا شش خم انگشتان دست که شبیه اماس مفصل پنجه. قارچ به طور عمده موجود در اروپا و شمال امریکا است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im